Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Nederlanders in Ohio?

Over de staten Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Michigan, Minnesota, Missouri, Nebraska, North Dakota, South Dakota, Ohio en Wisconsin.
Plaats reactie
Trillian
Amerika-newbie
Berichten: 8
Lid geworden op: 29 jun 2010, 11:01

Nederlanders in Ohio?

Bericht door Trillian »

Na het lezen van het topic 'Nederlanders in Michigan' vroeg ik mij af of de buurstaat Ohio, waar ik woon, ook bewoond wordt door Nederlanders. Ik woon in Upper Sandusky (niet Sandusky!) in het noorden, bij Findlay, Marion en Lima in de buurt.
Bennogr
Amerika-expert
Berichten: 6617
Lid geworden op: 26 mar 2006, 07:13
Locatie: Philadelphia, PA

Re: Nederlanders in Ohio?

Bericht door Bennogr »

Volgens mij zitten er overal Nederlanders. Mijn vrouw is overigens geboren in Tiffin, dus ik ken die streek een heel klein beetje.
Nog 1 keer verhuisd, naar Philadelphia.
Gebruikersavatar
ned in MO
Amerika-expert
Berichten: 6813
Lid geworden op: 02 jan 2007, 18:16
Locatie: Bradenton, FL
Contacteer:

Re: Nederlanders in Ohio?

Bericht door ned in MO »

Ik weet wel dat er in missouri niet zoveel wonen
wootz
Amerika-ontdekker
Berichten: 15
Lid geworden op: 10 okt 2010, 15:46

Re: Nederlanders in Ohio?

Bericht door wootz »

Ik heb zelf in Columbus gewoond(gestudeerd). Momenteel woon ik weer gewoon in NL, maar reis ik vaak naar West Virginia voor het werk.
Ik zelf vond Ohio een makkelijke plek om te wennen als je vanuit Europa komt, ik zou in West Virginia nooit kunnen wennen!
Trillian
Amerika-newbie
Berichten: 8
Lid geworden op: 29 jun 2010, 11:01

Re: Nederlanders in Ohio?

Bericht door Trillian »

Ik mis de Hollandse nuchterheid af en toe.
Plaats reactie
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer