Pagina 1 van 1

Hallo hier ook Inge

Geplaatst: 06 jan 2015, 15:25
door wiske
Hallo iedereen hier,
Ik ben Inge en ga dit jaar met mijn gezin en vrienden Amerika voor het eerst bezoeken. Omdat we niet bekend zijn hebben we een complete reis geboekt met auto en hotels.
We gaan van L.A. langs de parken weer via de kust naar L.A.
Hopelijk bevalt het en kunnen we nog eens gaan in een andere maand.
Omdat we afhankelijk zijn van de zomervakantie en dat zal niet het ideaalste zijn qua drukte.

Wel hebben we nog wat vragen zoals: wel of niet boeken van excursies van te voren, en waar kun je leuk en niet te massaal paardrijden?
Onze reis gaat langs L.A. Calafornia Coast, San Francisco, Lake Tahoe, Yosimete, Fresno, Death Valley, Las Vegas, Bryce Canyon, Moab, Durango, Kayenta page, Lake Powell, grand Canyon, Scottsdale, Palm Springs, L.A.

Ik sta open voor tips

Re: Hallo hier ook Inge

Geplaatst: 06 jan 2015, 17:46
door PSVwally
Welkom op het AAforum Inge.

Dat is een flinke trip die jullie gaan maken. Gebruik dit forum en bv de .gov sites van de amerikaanse nationale parken en http://www.ontdek-amerika.com om info te vinden over wat je onderweg allemaal kunt doen.
Ik zou een aantal excursies boeken, zoals Alcatraz als je dit wilt bezoeken (kan vanaf 90 dagen vooraf en zit altijd snel vol) en evt wat begeleide wandelingen in Moab en of Yosemite. Rangerwandelingen schijnen voor de kinderen vaak erg leuk te zijn.

Maar ik zou eerst even zeker zijn of je overal wel tijd genoeg voor gaat krijgen, want het ziet me er erg druk uit namelijk.

Re: Hallo hier ook Inge

Geplaatst: 07 jan 2015, 08:29
door Simon_Says
Veel hangt af van de periode waarin jullie gaan. De schoolvakanties liggen vaak net iets anders in de US, ten opzichte van BE / NL, waardoor je al dan niet geblokkeerd kan worden door schoolexcursies.
Yosemite is vaak gesloten bij storm, sneeuw of rotsverschuivingen, dus het is mogelijk dat je niet binnen kan, hoewel het doorgaans wel mee valt in de zomermaanden. Oktober tot april zijn daar de gevoeligste maanden.

Kijk ook eens na wat het annuleringsbeleid is voor hotels. Soms blijf je wat langer hangen op een plek, of is het door ander tijdsverlies moeilijk om de voorziene mijlen per dag af te leggen.
Zelf boekte ik meestal enkel een hotel/motel voor de eerste nacht of 2, plus op speciale locaties waar weinig kamers beschikbaar zijn, of waar je een paar nachten wil blijven. De andere nachten bekeken we gewoon in de namiddag waar we ongeveer zouden uitkomen, en keken dan online of in 1 van de motel guides waar in de regio iets te vinden was. Een snel telefoontje en je weet of ze iets vrij hebben voor je.

Re: Hallo hier ook Inge

Geplaatst: 11 jan 2015, 18:08
door wiske
Wat een warm welkom Wel twee reakties :lol: :lol:

Re: Hallo hier ook Inge

Geplaatst: 11 jan 2015, 18:32
door eddepet71
Wellicht kun je, net als anderen dat doen, een duidelijke dagplanning laten zien in het juiste topic en dan de vragen stellen die je niet via google en/of dit forum beantwoord kan krijgen. Je zal zien dat je uitgebreid antwoord zult krijgen op specifieke vragen...zeker als blijkt dat je zelf al de nodige research hebt gedaan.