Pagina 1 van 1

Skyjack hier!

Geplaatst: 11 mei 2013, 16:23
door Skyjack
Hoi Allemaal,

Ik ga eind juni samen met een vriendin vier weken naar Amerika, California om precies te zijn. We starten in San Francisco en eindigen in San Diego.

Nagenoeg alles is geboekt maar ik worstel nog ernstig met het huren van een auto. In eerste instantie had in Alamo op het oog en dan de vestiging aan Bush street omdat ons hotel daar vlakbij zit. Nu lees ik echter ernstig veel slechte reviews, niet over de autos maar over de wachttijd bij deze vestiging.

Ook overwegen we gezien de kosten om een GPS systeem te kopen in plaats van de huren. VOlgens mij ontloopt dat elkaar niet veel. Waarschijnlijk verkopen we hem daarna gewoon weer.

Heeft er iemand tips met name over waar we het beste een auto kunnen huren?

MVG Sandra

Re: Skyjack hier!

Geplaatst: 13 mei 2013, 04:35
door Aricon
Hallo Sandra,

Welkom op het forum. Ik heb geen ervaring met de verhuurlokaties in San Francisco, maar anderen op dit forum zullen je daar zeker mee kunnen helpen.
Wat de GPS betreft, ik zou er eentje kopen. Vooral als je vier weken gaat, is kopen goedkoper dan huren.

Veel plezier gewenst met de voorbereidingen en natuurlijk met de reis zelf.

Re: Skyjack hier!

Geplaatst: 13 mei 2013, 08:01
door tosca
Welkom Sandra!

Wat veel mensen doen is hun huurauto pas ophalen wanneer ze uit SF vertrekken. Scheelt (soms) in de huurprijs en sowieso aan parkeerkosten. Ik kan je helaas ook niet helpen aan een verhuurstation.

Re: Skyjack hier!

Geplaatst: 14 mei 2013, 08:51
door Skyjack
Ja wij halen de auto ook pas na vier dagen San Francisco op, zag het nut van een auto daar niet vanwege goede openbaar vervoer. In een ander draadje kreeg ik toch vooral de tip de auto op het vliegveld te gaan halen dus ik denk dat ik dat maar doe. Schijnt inderdaad rustiger te zijn en je kan vaak zelf uit een rij auto's kiezen. We gaan voor een fullsize en ik hoop op een leuke auto. Zelf ben ik echt auto fan, rijd zelf in Nederland een Mini met een enorme zelf ontworpen engelse vlag op het dak. :wink: