Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Even voorstellen: luron

VERPLICHT: Stel jezelf hier voor om je registratie te voltooien.
Plaats reactie
luron
Amerika-newbie
Berichten: 6
Lid geworden op: 06 okt 2012, 15:32

Even voorstellen: luron

Bericht door luron »

Hallo iedereen.
Ik ben Lut en vond bij toeval op Internet jullie website. In mei 2013 gaan we (=ik en mijn man) naar de USA. We hebben een vliegtuigticket naar San Francisco, daar hebben we een camper gehuurd. We plannen vanuit San Francisco de kust te volgen tot Los Angeles, vervolgens via het binnenland en de vele nationale parken terug te keren naar San Francisco. We zijn nog nooit in de USA geweest en hebben nog nooit met een camper gereden. Onnodig er bij te vertellen dat we ons toch een beetje onzeker voelen en hopen op deze website veel informatie terug te vinden.
Alvast hartelijk dank aan iedereen.
Gebruikersavatar
guinevere
Amerika-expert
Berichten: 1634
Lid geworden op: 28 aug 2007, 01:49
Locatie: MD

Re: even voorstellen

Bericht door guinevere »

Welkom op het forum!

Spannend zo'n eerste reis, he! 8) Het gebied wat je gaat bezoeken is een favoriet van veel AA-forumers; mooie mix van steden, prachtige uitzichten en wilde natuur. Om te beginnen kan je het beste zoveel mogelijk reisverslagen lezen en een globale route opstellen. Wanneer je een idee heb van wat je wil gaan doen (maar liefst voordat je alles vastlegt) kan je een topic aanmaken om je route te laten beoordelen.

Het zal niet alle zenuwen wegnemen, maar je kan er van zeker zijn dat je een onvergetelijke reis zal maken. :thumbup:
Afbeelding
luron
Amerika-newbie
Berichten: 6
Lid geworden op: 06 okt 2012, 15:32

Re: Even voorstellen: luron

Bericht door luron »

Dank je wel Guinevere voor je reactie. Zo'n topic maken lijkt me een prima idee.
Lut
Plaats reactie
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer