Pagina 1 van 1

En nog een newbie...Avawyn

Geplaatst: 12 jan 2011, 22:46
door Avawyn
Hoi,

Mijn naam is Annelies. Ik ben hier ondertussen al eventjes aan het meelezen, dus vond ik het eens tijd om mezelf formeel voor te stellen.

Ik zit momenteel een jaartje in Boston op een j-2 visum, en ook in 2009 heb ik hier al eens 10 maanden verbleven via het werk van mijn man.
De vorige keer hebben we niet genoeg de tijd genomen om rond te reizen in de VS, dus dat wil ik dit jaar zeker goedmaken. Naast verschillende dag- en weekendtrips in de buurt droom ik van een traditioneel rondje Zuid-West, en volgende maand gaan we zeker ook al naar San Antonio, TX voor een conferentie.

Het zal dan waarschijnlijk ook niet lang duren voor ik de hulp zal inroepen van al die Amerika experts die op dit forum ronddwalen voor tips en inside informatie over onze komende tripjes.
Op mijn beurt hoop ik dat ik mensen kan helpen die vragen hebben over het aanvragen van een J-visum, of over mijn tijdelijke thuisstad.

Groetjes,

Annelies

Re: En nog een newbie...

Geplaatst: 13 jan 2011, 07:31
door DVDGuy
Dag Annelies, welkom op het forum.

Ik hoor graag wat jij de moeite waard vond in San Antonio (TX); wij zijn daar namelijk eind maart 8)

Re: En nog een newbie...

Geplaatst: 13 jan 2011, 09:03
door SanneN
Welkom Annelies! Heb jij een work permit aangevraagd op je J2 visum? Mijn man is dat namelijk binnenkort van plan en tips (of hoe lang het bij jou duurde) zijn welkom.

Re: En nog een newbie...Avawyn

Geplaatst: 13 jan 2011, 16:17
door Avawyn
Dank je wel voor de verwelkomingen!

@ SanneN: Ik ben nog maar sinds 28 december weer in Boston. Ik ben bezig met de aanvraagprocedure voor de work permit, maar ik heb een paar kleine probleempjes (we zitten nu in een tijdelijke studio, en het thuisadres dat je opgeeft moet minstens 5 maand geldig zijn, en ik wacht nog op de vertaling van ons trouwboekje).
Aangezien de immigratiespecialist van het werk van mijn man net deze week vakantie heeft, zal ik pas in de loop van volgende week te horen krijgen wat ik best doe. Nadat ik mijn aanvraag verstuurd heb, zal het waarschijnlijk ook nog minstens twee maanden duren voor ik effectief het juiste document in handen krijg.
Ondertussen blijft het wachten...

@DVDGuy: komt in orde! Ik heb al redelijk veel rondgelezen op het forum over San Antonio, en het klinkt in ieder geval als een leuke stad

Groetjes,

Annelies

Re: En nog een newbie...Avawyn

Geplaatst: 13 jan 2011, 16:57
door phillybilly
San Antonio is erg leuk! :thumbup: