In januari vertrek ik naar Zuid Amerika en na een paar maanden daar ga in EINDELIJK voor het eerst naar de USA!!
Voorlopig staat er nog weinig vast: ik vlieg waarschijnlijk op New York en vertrek van Los Angeles. Daar tussen heb ik nog veel ruimte om grote plannen te maken!
Ben nu druk met orienteren op visa (ik wil graag 6 maanden blijven en weet tot nu toe dat ik dan een B2 visum zou moeten aanvragen) en wil heel graag WWOOF-en. Ook heb ik kennissen die ik graag wil bezoeken in minnesota, colorado en californie en wil ik graag zo veel mogelijk van de national parks zien. Vraag me alleen af of WWOOF eigenlijk wel mag en op welk visum etc.
Ik probeer mijn reis zo veel mogelijk low-budget te maken, omdat ik daarna, na de feestdagen thuis te spenderen, verder wil naar Azie en Australie.
Ik wil dus ook alles weten over openbaar vervoer, auto huur, etc. Het lijkt erop dat ik het grootste deel alleen zal reizen, dus daar moet ik nog even over denken... (tips! tips!)
Ik ben 26 en paraveterinair. Ik zou ook heeeeeel graag mee willen lopen bij een organisatie als de HSPCA of een grote dierenartspraktijk. Is het bijvoorbeeld verstandiger om dan een ander visum aan te vragen, of gewoon een beetje de waarheid te verdraaien bij de douane?
Enfin: genoeg vragen dus, die ik waarschijnlijk allemaal in de goede categorie moet gaan stellen.
De enorme hoeveelheid informatie die ik tot nu toe hier zag beviel me in ieder geval al goed!
Hopelijk vind ik hier wat antwoorden.
(en wie weet kom ik als volleerd expert terug)
Groetjes Iris