Pagina 1 van 1
Reis Nielsdan: tips? Rondreis NW usa
Geplaatst: 05 nov 2016, 10:44
door Nielsdan
Hoi allemaal,
Ik ben opnieuw een rondreis aan het plannen, nu in het Noord-Westen.
Hieronder heb ik een route opgesteld en ik was benieuwd of dit wat is en waar ik even eventueel nog wat rust kan inplannen?
Mis ik nog wat, of is de route niet handig/kan het anders?
1. Adam - Seattle
2. Seattle - Port Angeles
3. Port Angeles - Forks
4. Forks - Quinalt
5. Quinalt - Seaside
6. Seaside - Florence
7. Florence - cresent city / Klamath
8. Crescent city
9. Cresent city - Lassen volcano np
10. Lassen - lava bedes np - Klamath falls
11. Klamath falls - crater lake - bend
12. Bend - John fossiel bads np - Mitchell
13. Mitchell
14. Mitchell - shaniko (ghosttown) - white salmon
15. White salmon - Colombia rivier gorge - Portland
16. Portland
17. Portland - Packwood
18. Packwood - Mount ranier np - Seattle
19. @
20. @
21. @
Groetjes,
Danielle
Re: Reis Nielsdan: tips? Rondreis NW usa
Geplaatst: 05 nov 2016, 14:01
door Martin & Marianne
Mooie plannen!
In welke tijd van het jaar wil je gaan?
Voor Lassen Volcanic NP heb je nu wel erg weinig tijd. Ik denk dat je voor Mt Rainier ook wel meer tijd uit zou mogen trekken. En vergeet Mt St helesn niet.
Twee nachten Mitchell lijkt me weer wat veel.
Kijk voor Olympic NP , Mt St Helens, Mt Rainier, Crater Lake en Lassen eens in ons 2006-verslag.
In 2015 hebben we onder andere Mitchell en Crescent City bezocht, misschien heb je ook iets aan dat verslag.
Marianne
Re: Reis Nielsdan: tips? Rondreis NW usa
Geplaatst: 05 nov 2016, 14:53
door B & G
Ik zou dezelfde opmerkingen ongeveer geven. Een extra dag in Lassen en een extra aan MtRainier, je kan Mt Saint Helens dan nog op de route van Portland-MtRainer meepikken. Seattle zou ik dan gelijk nog een dagje extra nemen; bvb om Boeing te gaan zien.
Dat zou mijn idee zijn, iedereen zijn interesses natuurlijk.
Aan de colombia river liggen alle watervallen langs de zuidkant van de rivier. Daar zou ik eerder Hood River nemen als overnachting om niet over de brug te moeten. Tenzij ik ergens iets heb gemist - wat ook altijd kan

Re: Reis Nielsdan: tips? Rondreis NW usa
Geplaatst: 05 nov 2016, 17:28
door K&N
Mooie plannen. Zoals de andere forem leden al aangeven heb je nu weinig tijd voor sommige parken. Misschien hier en daar de route wat aanpassen. Seattel is een leuke stad en de Boeing fabriek is best leuk om te zien. Wat willen jullie graag zien en doen, wandelen, steden zien of natuurparken. Hoe reizen jullie, met de auto of met een camper? Dan kunnen we misschien wat tips geven. In 2013, hebben wij een gedeelte van jullie geplande route gedaan. Misschien heb je iets aan ons reisverslag. Klaas
Re: Reis Nielsdan: tips? Rondreis NW usa
Geplaatst: 05 nov 2016, 18:29
door Nielsdan
@Marianne
We willen in juni/juli die kant op
Ik zal jullie reisverslag nog eens goed doornemen
@ B&G
Seattle gelijk in begin dagje langer of aan het einde? of even kijken wat handig is ivm terugvlucht. Boeingfabriek willen we inderdaad bekijken, kan dit op de dag richting Port Angeles?
@ Klaas
We willen voor de natuur! Lekker wandelen. Ook reizen we met een auto en gaan van hotel naar hotel. Vakantie dus beetje luxe dat ik niet hoef te koken of mn bed opmaken. Hihihi
Re: Reis Nielsdan: tips? Rondreis NW usa
Geplaatst: 05 nov 2016, 19:40
door ingrid14
In principe kan je Boeing doen de ochtend voor je naar Port Angeles gaat. De fabriek ligt in Everett, iets boven Seattle en dan ben je niet ver van de ferry in Edmonds. Je kan dan wel niet veel meer doen bij Port Angeles. Dus ik zou Boeing misschien toch aan het einde doen.
Probeer Boeing niet te bezoeken in het weekend. Dan ligt de fabriek nagenoeg stil. Op weekdagen zie je de mensen ook effectief werken.
Juni: je kan nog last van sneeuw hebben in Mt Rainier, Lassen en Crater Lake.
Wij deden afgelopen zomer veel van jullie programma. Misschien heb je iets aan ons verslag.
Groetjes,
Ingrid
Re: Reis Nielsdan: tips? Rondreis NW usa
Geplaatst: 06 nov 2016, 08:11
door Nielsdan
@Ingrid
Bedankt voor de info, ik ga nog even schuiven. Ook je verslag zal ik gaan lezen
Re: Reis Nielsdan: tips? Rondreis NW usa
Geplaatst: 06 nov 2016, 08:14
door Nielsdan
En de route langs de kust? Is deze zo haalbaar per dag? Tijd om onderweg wat te bekijken en te wandelen?
Nog speciale must-do's die we niet mogen overslaan?
Re: Reis Nielsdan: tips? Rondreis NW usa
Geplaatst: 06 nov 2016, 08:59
door Martin & Marianne
Over de kust bij Oregon kan ik niets zeggen. Voor het stuk in Californie is het handiger om de tweede nacht wat zuidelijker te gaan zitten anders rij je erg veel heen en weer. Wij overnachtten in Crescent City en in Ferndale. Zie ons 2015-verslag bij 19 juni voor dat stuk.
Marianne
Re: Reis Nielsdan: tips? Rondreis NW usa
Geplaatst: 06 nov 2016, 11:13
door B & G
Dat stuk lijkt me haalbaar, wij hebben dit jaar Ferndale-Crescent-Yachats-Seaside gedaan. In de redwoods hebben we nog wel redelijk veel gewandeld, het stuk langs de kust van Oregon was meer rijden en overal een uurtje stoppen voor een korte uitstap. Een dag extra had ik daar nog wel kunnen vullen, maar tegelijk hadden we ook genoeg van de koude temperaturen en mist
Zoals Marianne zei lijkt het me beter van die tweede overnachting in de buurt van Eureka te doen. Je moet zowieso die kant uit, en dat maakt het rijden naar Lassen toch weer wat korter.
Re: Reis Nielsdan: tips? Rondreis NW usa
Geplaatst: 06 nov 2016, 12:50
door ingrid14
Inderdaad die 2de nacht Crescent City naar Eureka of Ferndale verhuizen. Wij waren niet echt onder de indruk van Crescent City maar ook Eureka en Ferndale maakten niet echt indruk.
Je tijd voor Lassen is minimaal. Op dag 10 zou je er best al 's ochtends vroeg vertrekken als je via Lava Beds wilt gaan.
Lava Beds is SCHITTEREND maar het kost je heel veel tijd om er te geraken. Wij deden afgelopen zomer Crater Lake - Lava Beds - Redding op 1 dag en kwamen pas rond 20u30 bij het hotel aan.
In Mitchell zijn bijna geen hotels.
Het Oregon Hotel neemt reservaties aan vanaf 1 januari. Toen ik belde was het al gelijk volzet. Wij zijn uitgeweken naar Prineville.
Groetjes,
Ingrid
Re: Reis Nielsdan: tips? Rondreis NW usa
Geplaatst: 06 nov 2016, 19:45
door Hinko
Wij hadden nog een extra overnachting aan de kust. Wij deden Astoria - Depoe Bay - Bandon - Crescent City.
Het kan wel hoor wat jij daar niet van, ligt er maar net aan wat je allemaal wilt doen.
Kijk eens in ons 2015 verslag voor wat ideeën.