Pagina 1 van 1
Glacier Bay National Park tijdens camperrondreis?
Geplaatst: 05 dec 2014, 15:30
door marga83
Dag allemaal,
Wij zijn momenteel aan het kijken, na 4x andere delen van the USA bezocht te hebben (2x Zuidwesten, 1x Noordwesten en 1x Florida), naar een (camper)rondreis door Alaska en Yukon. Graag zouden we ook Glacier Bay National Park willen bezoeken, maar dit park is nogal moeilijk bereikbaar. Zijn er mensen met tips? Vanuit welke plaats kunnen we dit park het beste bezoeken (Haines of Juneau) en zijn er mensen die ook een camperrondreis hebben gemaakt door Alaska en Yukon? Ik zie namelijk (bijna) alleen maar autorondreizen...
Alle tips zijn welkom! Alvast bedankt!
Re: Glacier Bay National Park tijdens camperrondreis?
Geplaatst: 06 dec 2014, 00:17
door PSVwally
Ik kan je helaas niet helpen met info over die route of dat NP, maar je kunt hier misschien wat info vinden over het reizen met een camper in die gebieden.
http://revoreis.wordpress.com/
http://forum.allesamerika.com/viewtopic ... er#p762207
http://forum.allesamerika.com/viewtopic ... kon+camper
Re: Glacier Bay National Park tijdens camperrondreis?
Geplaatst: 07 dec 2014, 17:36
door K&N
Even googlen? Kijk eens bij
http://www.ontdek-amerika.nl/.../nation ... erbay.html of
http://www.nps.gov/glba Had er nog nooit van gehoord maar op internet is vast wel iets te vinden. Succes. Klaas
Re: Glacier Bay National Park tijdens camperrondreis?
Geplaatst: 08 dec 2014, 11:56
door marga83
Dank voor jullie tips, maar op internet is hier weinig over te vinden. Het gaat ons ook om ervaringen van anderen, vooral ook met een camper, vandaar deze vraag op het forum. De genoemde websites had ik al bekeken, maar die geven een globale indruk. We zoeken verder!
Re: Glacier Bay National Park tijdens camperrondreis?
Geplaatst: 08 dec 2014, 14:03
door kalaman
Glacier Bay wordt het best bezocht vanuit Juneau (vliegen naar Gustavus). Met een camper is dat al een probleem vermits je enkel per boot of per vliegtuig in Juneau kan geraken.
Wij gaan trouwens in juli opnieuw naar Alaska. Onze eerste keer was in 2012 en misschien haal je nog wat tips uit onze blog, want toen deden we ook Yukon (wel met de auto).
Re: Glacier Bay National Park tijdens camperrondreis?
Geplaatst: 08 dec 2014, 15:56
door marga83
Bedankt Kalaman! Denk dat we Glacier Bay wellicht dan moeten overslaan. Heb jouw website (en filmpjes) al meerdere malen bekeken voor de verschillende staten, met veel plezier!

Ook het blog van Ingrid met veel interesse gelezen, en daar al veel informatie uit kunnen halen, qua route, excursies, wandelingen, etc. Ben alleen zo benieuwd naar ervaringen met (truck) camper in Alaska en Yukon, dus als iemand anders daar nog ervaring mee heeft??