Pagina 1 van 1
Whale watching
Geplaatst: 19 sep 2005, 18:46
door zeearend
Wie heeft er ervaring en of tips over Whale Watching in juli/augustus in de omgeving van Port Angeles(WA)? Is het de moeite waard en hoe groot is de kans dat je walvissen of orca's ziet?
Geplaatst: 19 sep 2005, 18:56
door rita
Ik heb dezelfde vraag maar dan voor Californie in de tweede helft van oktober.
Groeten Rita
Geplaatst: 20 sep 2005, 11:16
door eaglelgae
Hoi Zeearend,
Als je bij Port Angeles walvissen wilt gaan bekijken kun je het beste de ferry naar Victoria nemen op Vancouven Island. Vanaf daar heb je veel verschillende organisaties die toeristen meenemen op boten (van verschillende soorten en maten) om walvissen en zeeleeuwen te gaan bekijken. Het seizoen loopt van de lente t/m de zomer, maar zelfs in de herfst en winter zijn er tochten omdat er orca's zijn in dit gebied die vrij permanent blijven en niet migreren. De kans om ze te zien is het grootste in de lente en zomermaanden. Vanuit Port Angeles zijn geen walvisexpedities, maar als je heel veel geluk hebt zie je op de ferry op weg naar Victoria of vanaf het strand aan de Stille Oceaan ook walvissen. Die kans is echter zeer klein. Mei t/m September zijn de beste maanden om walvissen te spotten, dus dat is makkelijk voor het toeristenseizoen. Je kunt op internet veel vinden over de verschillende organisaties, de prijzen, etc in Victoria. Gewoon googlen op 'Victoria whale watching'.
Hoe kom je eigenlijk uit op Port Angeles? Zo bekend is die plaats niet.
Groetjes,
Anneke
Geplaatst: 21 sep 2005, 08:04
door Ro
Rita,
kijk eens op
http://www.montereybaywhalewatch.com/ voor California.
Vorige week gedaan, ze geven een 99% garantie dat je een walvis ziet. Mocht je niets zien, mag je de volgende dag gratis nog eens mee.
Ik heb zelf een stuk of 13 walvissen gezien, was echt fantastisch!
Groetjes,
Ro
Geplaatst: 21 sep 2005, 16:05
door rita
Bedankt Ro
|We gaan het zeker proberen
Rita
Geplaatst: 12 okt 2005, 11:37
door M en M
Hoi Zeearend,
In een ander bericht las ik dat jullie bij Anacortes orca's gaan bekijken. In dat geval kan ik je Island Adventures van harte aanbevelen. Wij zijn begin augustus op de avondtrip geweest. De orca's waren die dag erg ver weg en de meeste andere operators gingen niet eens op zoek. We moesten 3 uur varen (tot over de Canadese grens), maar uiteindelijk hebben we ze gezien; en hoe! Alle drie de scholen (ongeveer 90 orca's) zwommen dezelfde kant op. We hebben ze meer dan anderhalf uur kunnen bewonderen. Uiteindelijk kwamen we ook 2 uur later dan gepland terug. Het heeft op ons een onvergetelijke indruk gemaakt, te meer omdat er nog maar 1 andere (Canadese) boot ter plekke was.
Op hun website
http://www.island-adventures.com kun je verslagen lezen. Veel plezier!
Re: Whale watching
Geplaatst: 12 okt 2005, 19:03
door marcuscj
zeearend schreef:Wie heeft er ervaring en of tips over Whale Watching in juli/augustus in de omgeving van Port Angeles(WA)? Is het de moeite waard en hoe groot is de kans dat je walvissen of orca's ziet?
Ik was in Victoria BC in September.
Ik sprak met mensen die een wetsuit aan hadden.
Ze waren op een vlot met een excursie en hadden verschillende orcas gezien.
Je kan ze beter zien in Victoria dan in Port Angeles,gewoon de ferry nemen.