Hallo forumleden, ik hoop dat iemand mij kan helpen. De vraag is: is het de moeite waard om de Great Smoky Mountains te bezoeken. En als we dat gaan doen, wat zouden jullie adviseren hoeveel tijd is er nodig om iets te zien, en de overnachting 2 nachten? We willen alles op gemakje doen.
Dank jullie alvast voor de hulp.
Laatst gewijzigd door markro op 24 jan 2018, 13:33, 1 keer totaal gewijzigd.
Reden:Topictitel aangepast ter verduidelijking.
Wij vonden het in 2017 een van onze hoogtepunten.
Heerlijk gewandeld en gefietst en veel beren gezien.
Wij waren er 2 volle dagen en drie overnachtingen.
Dank je Hans voor je info en heb even je blog bekeken jullie hebben het heerlijk gehad zag ik wel.
Ik denk dat we dan Great Smoky Mountain niet gaan overslaan en kunnen verder gaan uitwerken welke route we willen gaan maken.
Nogmaals dank
Het is een prachtig gebied om te bezoeken,wij hebben in Gatlinburg overnacht waar er van alles te doen is en goed gelegen om van daaruit het park te bezoeken.
In Cherokee aan de andere kant van het nationaal park ,hebben we ook een nacht doorgebracht , daar hadden we het geluk dat er net feestelijkheden werden georganiseerd door de cherokee indianen met oa een stoet , kermis enz.
Vanuit Cherokee reden naar Fayetteville over de Tail of the dragon, een bekende route voor motorrijders met heel veel bochten. [url]ttps://tailofthedragon.com[/url]
Wij zijn er afgelopen zomer doorheen gereden, maar de rest van het reisgezelschap had het niet zo op de natuur, dus het is op een korte wandeling gebleven.
Mijn reis dit jaar gaat weer naar die kanten (Zuiden + Midwest), en dit keer ga ik wel wat meer tijd nemen voor de GSMNP. Je kan er zowat de mooiste autoroutes van de VS vinden (of toch van het Oosten), en zelf houd ik ongelooflijk veel van hiking dus daar zal ik ook wat tijd voor maken.
Ik doe (waarschijnlijk) een nacht vlak ervoor in Asheville, een nacht erin en de nacht erna Chattanooga, dat geeft me 2 volledige dagen om te rijden + hiken.
Laatst gewijzigd door MDeckers op 24 jan 2018, 10:50, 1 keer totaal gewijzigd.
Vorig jaar ook de GSM bezocht (1 nacht Chattanooga, 1 nacht Pigeon Forge en 1 nacht Asheville), helaas was Cades cove afgesloten vanwege een flinke storm de nacht ervoor maar verder inderdaad mooie route's zoals de Tail of the Dragon, Cherohala Skyway en de Blue Ridge Parkway.
Toen wij er waren was het Memorial Day weekend dus Gaitlinburg was afgeladen met toeristen wat het een leuke uitstraling gaf.
Hier ook een fan, wij hebben 3 nachten in een prachtige romantische cabin geslapen en dinsdagnacht heel vroeg de wekker gezet om 1,5 uur te rijden naar Cades Cove om daar 's ochtends heel vroeg te gaan fietsen, was super tof. En in Sevierville aan de Tennessee-kant nog even het beeldje van Dolly Parton bekeken Wij zijn er trouwens in totaal best lang geweest: 2 nachten Asheville, 3 nachten cabin in het park en 2 nachten Chattanooga. Vanuit Asheville kun je ook mooie dingen zien.
Wij zijn er in 2016 geweest en gaan nu weer. Ik vind het aan de oostkust het mooiste park en zeker als je ook nog een stuk Blue ridge parkway kunt rijden. We hadden ook het geluk dat we verschillende beren gezien hebben.
Wij hadden een condo middden in Gatlinburg. Leuk stadje waar van alles te doen is in de avonduren en genoeg restaurants om te eten.
Ontbijten bij Camp Crocket, leuke ervaring.
Beslist niet overslaan het is er prachtig en de hele omgeving is gewoon mooi en leuk. Ik ben zo ie zo helemaal weg van de staat Tennessee het heeft zoveel te bieden. Maar ik wil toch iets aan je meegeven. De Great Smokey Mountains is de enige Nationale park in de USA waar je geen entree hoeft te betalen. Mede hierdoor is dit nationale park ook een van de drukste parken van de USA. Daarom mijn tip aan jullie is als je hier bent zorg dat je niet in de weekenden er zit. En inderdaad niet tijdens feestdagen want je rijdt hier dan in een file en dat is niet leuk meer. Ik ben er 3x geweest en de beste tijd is het begin van de week dan is het rustigst en zal je ook meer wilde dieren vinden want er zijn voldoende beren die hier leven. Wij zijn ze verschillende keren tegengekomen behalve die ene keer dat we er in het weekend zaten want het is te druk en dan blijven ze weg. Ik heb wat informatie op mijn website staan.
The views and comments posted in these fora are personal and do not necessarily represent the those of the Management of AllesAmerika.com Forum.
The Management of AllesAmerika.com Forum does not, under any circumstances whatsoever, accept any responsibility for any advice, or recommentations, made by, or implied by, any member or guest vistor of AllesAmerika.com Forum that results in any loss whatsoever in any manner to a member of AllesAmerika.com Forum, or to any other person.
Furthermore, the Management of AllesAmerika.com Forum is not, and cannot be, responsible for the content of any other Internet site(s) that have been linked to from AllesAmerika.com Forum.