Pagina 1 van 1
Raften in GSMNP
Geplaatst: 14 mar 2016, 21:02
door kustbewoner
IK wil in juli gaan raften in de GSMNP . Ik wil dit combineren met een wandeling. Nu heb ik even gegoogled, en de er zijn heel veel aanbieders van rafting trips. Wie heeft (goede),ervaringen met een of andere aanbieder. Ik zie ook dat je kan vertrekken tussen 11h en 16h30. Is er een verschil in moeilijkheid naargelang het tijdstip je vertrekt ?
Re: Raften in GSMNP
Geplaatst: 15 mar 2016, 09:27
door Zantman
Wij hebben hem ook op de agenda staan voor dit jaar dus nog geen ervaring. Via tripadvisor had ik onderstaand bedrijf gevonden:
http://www.smokymountainrafting.com/
Ik lees even mee wat de forumleden voor goede tips hebben
Re: Raften in GSMNP
Geplaatst: 20 mar 2016, 23:40
door rijocaer
Wij gaan vanuit hartsfield. Wandeling vanuit Cosby, misschien Albright Cove trail? Er zijn er genoeg vanuit Cosby, Greenbrier (Porters Creek) of vanuit Cattaloochee.
Re: Raften in GSMNP
Geplaatst: 21 jan 2018, 15:51
door kustbewoner
Twee jaar terug hebben we uiteindelijk great smoky mountains national park en Gatlinburg uit de route gehaald om het wat rustig te houden.
Dit jaar zit het er sowieso in . Heeft iemand nog wat tips / ervaringen met rafting trips.
Re: Raften in GSMNP
Geplaatst: 22 jan 2018, 21:37
door Rudolfje
Ben zelf een keer gaan raften op de Ocoee rivier, prachtige ervaring!! Ze kunnen de hoeveelheid water regelen dat door de rivier stroomt en daardoor zijn er altijd mooie stroomversnellingen. De baan is gebruikt voor kano wedstrijden tijdens Olympische spelen van 1986. Er zijn meerdere aanbieders van tochten en Ocoee ligt dicht bij Chattanooga, wat een super leuke plaats is.
Have fun