Het huis is 7 jaar oud en de kavel oppervlakte is 2 acres.
Bij interesse moeten jullie je maar melden bij mij.
voor meer foto's kun je op mijn website terecht. http://www.reallifedreamlandbabydolls.com/House.htm




Dat had ik ook al in gedachten... want voor $40.000 bijna het hele huis gerenoveerd is volgens mij heel goedkoop....Ik zou toch een navraag doen .....want je weet maar nooit.rperre schreef:Rhondick: Kijk a.u.b. uit met het betalen van dit soort mensen en vraag even rond naar de "naam" van deze persoon die dit voor je gaat doen.
8 grote kamers, hoeveel personen zijn jullie ?? In Amerika gaan veel gezinnen failliet aan energiekosten, in Texas is 400 dollars voor een normaal huis al heel gewoon, wat moet zoiets met 8 kamers wel niet kosten, ben benieuwd, Have FunRhonDick schreef:Het varieert inderdaad fors van staat tot staat. Zelfs binnen de staat zelf.
Wij hebben eerst gekeken rond Charlottesville, VA.
Daar betaal je ook de hoofdprijs, leek t wel...![]()
Toen een stuk zuidelijker gegaan; daar zagen we dit grote huis , waar we beiden binnen liepen en wisten: Dit Is Het, op 2,09 acres. Rechtstreeks van eigenaar gekocht - ja, t kan heus wel, als je maar weet waar je op moet letten
(had mn huiswerk gedaan).
2450 ft woonruimte, 8 grote kamers, eenvoudige keuken -dat wilden we ook, hou niet van moderne keukens; hebben graag een keuken met niet allemaal dezelfde kastjes enzo -, eenvoudige badkamer beneden, boven geen badkamer (deze kamer was ooit als opslag gebruikt, maar is groot genoeg als badkamer, kantoor en inloopkast tegelijk......)
Precies wat ik wilde; Wil zelf veel doen en zoveel mogelijk het huis in originele staat laten, zoals hoge plinten etc.etc.
huis gekocht "AS IS" usd.90.000,-- , vervolgens hebben we voor renovatie
i.o.m. de aannemer usd.40.000,-- kosten geraamd. Daar is inbegrepen:
Volledige nieuwe isolatie binnen- en buitenmuren; volledige nieuwe "cement" siding - dus geen vinyl -; nieuw aan te leggen Heating- en Airco systeem door het hele huis; volledig nieuwe dakbedekking, blauw gemoffeld Tinnen dak; nieuwe elektrische bedrading door t gehele huis; verwijdering van een schoorsteen, die geen functie meer heeft; volledig nieuwe waterleiding buizen aanleg en een aantal zaken die ik ongetwijfeld vergeten ben....
Ik vind dat geen gekke prijs, hoewel anderen er wellicht anders over kunnen denken, gezien het werk dat er nog aan gedaan moe(s)t worden.
Mijn ervaringen met aannemers zijn tot nu toe niet al te best en je kan er veel lezen op de diverse forums, in Nederland is het eigenlijk hetzelfde, dus eigenlijk niets nieuws, maar hou het in de gaten dat het geen Money-pit wordt. Wens jullie veel succes met het avontuur.RhonDick schreef:Met dank voor julliemeedenken.
Doch ook in deze had ik mijn huiswerk gedaan.
Heb hem ook via de bank waar ik mijn hypotheek heb gekregen laten natrekken en zij werken veel met hem.
Zodra een deel van de werkzaamheden af is, betalen zij hem uit mijn hypothee-pot, NA gezien te hebben wat er gedaan isvolgens opgave.
Ook heb ik met diverse mensen gesproken waar hij aan de slag is geweest.
Heb hem uiteraard al diverse gesproken toen we er waren en een contract op gemaakt.
Ik blijf ook een Hollander en weet dat de Amerikanen de hele dag airco of verwarming aan hebben staan en liefst een jacuzzi en 4 televisies, zuinig zijn ze zeker niet, maar energie is in verhouding met Nederland wel een stuk duurder. Wij gaan strakkies ook lekker 's winters bij de open haard zitten en zomers gaat de airco alleen aan als het echt nodig is, want blijft zonden geld.Michigan schreef:Het is natuurlijk niet noodzakelijk om 24 uur per dag de verwarming aan te hebben. Of het hele huis te verwarmen.
Als het koud was gingen we op de bank hangen met een blanket. Ook als het min dertig was hoor. Een warme douche in de ochtend was dan wel weer lekker, die energie moet natuurlijk ook ergens vandaan te komen.
Ter vergelijk, mijn vader is een koukleun. Dus bij ons thuis hier in Nederland staat de kachel eigenlijk altijd op 23 graden en ik zweet me af en toe kapot. In Amerika vond ik het eigenlijk beter dat het standaard kouder was
, je kon het zelf zo warm maken als je wou. Het hielp alleen niet echt dat de grond bevroren was en de huizen voornamelijk 1 verdieping in de grond staan in Michigan. Ik denk wegens Tornado's ed.
Michigan schreef:Daar heb je ook helemaal gelijk in.
Ik herinner mij nog een artikeltje in de Lansing State Journal waarin werd gewaarschuwd dat scholen across mid-michigan mogelijk problemen gaan krijgen met het warm houden van hun school. De rekeningen kunnen 50 tot 100% stijgen. Er waren zelfs voorstellen om leerlingen een dag vrij te geven!
Dit allemaal dankzij de rising gas prices.
Ik vraag mij af of het niet eerder slecht management is. Waarom stond die smerige bacterie-verspreidende airco bijvoorbeeld altijd aan, zelfs in de winter?
Maar feit is natuurlijk dat de prijzen omhoog gaan en dat iedereen in Amerika maatregelen moet nemen. Het is vaak genoeg in het nieuws.