Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

zijn in de buurt van New orleans

Over de staten Virginia, North en South Carolina, Kentucky, Tennessee, Georgia, Alabama, Mississippi, Arkansas, Oklahoma en Louisiana.
elliende
Amerika-ontdekker
Berichten: 43
Lid geworden op: 15 mar 2008, 19:35

zijn in de buurt van New orleans

Bericht door elliende »

We zijn inmiddels aangekomen in USA. We hebben washington al gehad en zijn door de Smokey Mountains gereden en nu in Memphis. We hebben de Graceland bezocht. Geweldig allemaal. Morgen gaan we richting New Orleans en willen graag aan de kust een overnachting voor een 2 of 3 dagen. We zouden dan graag een motel of iets dergelijks willen hebben met kookgelegenheid. Het is niet echt het belangrijkste maar wel graag in de buurt van New Orleans en het strand. Kunnen we even een paar dagen bijkomen :wink: Kan iemand ons op zo'n korte termijn nog helpen?
Bedankt alvast...
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer