Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Reis AmericanNoob 2016

Over de staten Virginia, North en South Carolina, Kentucky, Tennessee, Georgia, Alabama, Mississippi, Arkansas, Oklahoma en Louisiana.
Plaats reactie
AmericanNoob
Amerikafan
Berichten: 170
Lid geworden op: 18 nov 2009, 14:30
Aantal x V.S. bezocht: 4
Locatie: Rijswijk

Reis AmericanNoob 2016

Bericht door AmericanNoob »

Goedemiddag mede Amerika fanaten,

Ik ben de route van onze reis een beetje voor aan het geven. Voor de beeldvorming: 6 volwassenen (schoonouders en schoonzus en zwager die nog nooit in Amerika zijn geweest). Een kind van 10 en onze kleine jongen van 3.

Mijn schoonvader is helemaal gek van Elvis dus Memphis en Tupelo zijn een absolute must op deze reis, tevens willen ik en mijn vriendin graag naar New Orleans.

We zijn helemaal gek van Disney en zijn ook meer dan 3 keer per jaar te vinden in Disneyland Paris (jaarkaart), we willen daarom uiteraard eindigen in Orlando.

Ik weet dat er lange reisdagen tussen zitten maar is het mischien ook een overweging waard om vanuit New Orleans te vliegen naar Orlando?

Ik hoor graag jullie meningen over deze ronde: klik hier voor de routekaart

Het gedeelte tussen New Orleans en Orlando is puur om de rijdagen niet te lang te maken. Mischien dat we 1 dag wat langer kunnen doorrijden om 1 stop over te slaan.
Trails
Amerikakenner
Berichten: 1427
Lid geworden op: 25 apr 2011, 09:57
Aantal x V.S. bezocht: 19
Contacteer:

Re: Reis AmericanNoob 2016

Bericht door Trails »

Jammer dat je voor New Orleans naar Orlando 4 dagen gebruikt. Tenzij je onderweg nog van alles wilt gaan zien of doen.
Wij rijden in februari van Little Talbot (bij Jacksonville) naar Big Lagoon SP (Pensacola) en doen dat in 1 dag. We gaan dan ook nog diverse wandelingen doen op die route (langs de I-10). Maar, wij zijn vroege vogels en zijn dan ook op tijd op pad.
Gebruikersavatar
Arianne1
Amerikafan
Berichten: 128
Lid geworden op: 09 nov 2013, 14:30
Aantal x V.S. bezocht: 20

Re: Reis AmericanNoob 2016

Bericht door Arianne1 »

wil je perse langs de oostkust naar beneden? Jacksonville schijnt niets bijzonders te zijn. St Augustine en Daytona uiteraard leuke plaatsen om te bezoeken.
Maar via Tallahassee naar beneden ben je een stuk sneller.
Wij gaan soort gelijk ook doen. Maar gaan dan vanaf Atlanta via de toeristische trekpleisters naar New Orleans. Verblijven dan in Destin voor 4 nachten en gaan dan via Tallahassee naar Orlando. Twijfelen nog om dit in 1 dag te doen of om in Tallahassee een overnachting te pakken.
Ben benieuwd wat jullie keuze gaat worden.
Status plannen voor vakantie 2019 Oostkust USA/Canada
vakantie Mei/juni 2018; 4 weken relaxen in Florida
via face book: Van Bilsen goes USA
geef een like en je blijft op de hoogte van onze avonturen
Gast

Re: Reis AmericanNoob 2016

Bericht door Gast »

Persoonlijk zou ik van New Orleans via de I-55 naar Jackson rijden, dan via Yazoo City, Indianola naar Clarksdale en dan doorrijden naar Memphis. Hierbij rijd je dan een groot gedeelte van de blues trail door Mississippi.

Indianola heeft het BB King Museum (http://www.bbkingmuseum.org)
Clarksdale is de bakermat van de blues (denk aan de befaamde crossroads waar Robert Johnson volgens de overlevering zijn ziel aan de duivel verkocht, in ruil voor de blues (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Robert_Johnson), overnachten doe je hier natuurlijk in stijl in de http://www.shackupinn.com. Hier zit ook de befaamde blues club waar Morgan Freeman een van de eigenaren is (http://www.groundzerobluesclub.com)

In Nashville zou je naast een bezoek aan het Country and Western Hall of Fame museum (http://countrymusichalloffame.org) ook een studio Tour kunnen doen naar de RCA Studio B van Chet Atkins: hier werden meer dan 1000 hits opgenomen door o.a. Elvis, Roy Orbison, Willie Nelson, Dolly Parton etc.(http://studiob.org).

Als je in het weekend in Nashville bent is een bezoek aan de Grand Ole Opry echt de moeite waard. (HTTP://opry.com)
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer