Pagina 1 van 1

US 3 mnd Canada 6md toegestaan?

Geplaatst: 20 okt 2015, 16:45
door Katharina
Hoi allemaal,

Ik wil vanaf december 9 maanden door Noord-Amerika reizen. Voor de US heb ik dan een ESTA waarmee ik 3 maanden mag reizen. Dan wil ik naar Canada gaan (met de auto de grens over rijden). Nu weet ik dat ik na 6 maanden Canada niet meer terug mag naar de US, omdat de dagen in Canada meetellen voor de maximale 90 dagen in de US; je zou het hele gebied moeten verlaten om de teller weer op 0 te laten beginnen.

Nu is mijn vraag: Kan ik Canada wel in voor 6 maanden, nadat ik 3 maanden in de US ben geweest? Tellen de dagen in de US niet mee in de toegestane 6 maanden in Canada?

Alvast hartelijk dank voor jullie antwoorden, ik wil gauw boeken (Amsterdam - Los Angeles heen en Vancouver - Amsterdam terug)

Groetjes Katharina

Re: US 3 mnd Canada 6md toegestaan?

Geplaatst: 20 okt 2015, 17:23
door Hockey
Katharina schreef:Voor de US heb ik dan een ESTA waarmee ik 3 maanden mag reizen.
Nee, je mag geen 3 maanden door de VS reizen. Je mag 90 dagen door de VS reizen. Vanaf 9 december 3 maanden is meer dan 90 dagen.

Re: US 3 mnd Canada 6md toegestaan?

Geplaatst: 20 okt 2015, 17:34
door Katharina
Dat klopt; met 3 maanden bedoel ik eigenlijk 90 dagen.... Mijn vraag blijft hetzelfde: mag ik daarna nog voor 6 maanden Canada in?

Dank!

Re: US 3 mnd Canada 6md toegestaan?

Geplaatst: 21 okt 2015, 03:23
door kastelke
Als je aan kan tonen dat je voldoende geld hebt om die 6 maanden zonder inkomen te leven.
Je hebt een terugvlucht vanuit Canada?

Re: US 3 mnd Canada 6md toegestaan?

Geplaatst: 21 okt 2015, 10:22
door Katharina
Ik heb genoeg geld... En precies, mijn terugvlucht naar Amsterdam vertrekt vanuit Vancouver.

Hetzelfde topic is hier ook gepost. Het is niet toegestaan hetzelfde topic dubbel te posten. Deze gaat op slot.