Pagina 1 van 1

Green Card Lottery

Geplaatst: 26 sep 2004, 15:41
door peter24
hallo allemaal,

Ik woon zelf in NL. maar een vriend van me woont in Afghanistan en ik heb gekeken dat afghanistan mag ook meedoen aan die green card lottery. Hij heeft niet de beschikking over een internet vrbinding enzo. Ik wil graag die aanvraag voor hem doen. Maar weet niet waar ik moet zijn, Kan ik een buro inschakelen die alles voor me doet??? Of moet ik het zelf doen?? Weten jullie dan een betrouwbare site de alles voor me kan regelen?
verder wil ik iets meer weten over de foto, Op welke site kan ik meer info vinden over die eisen van de foto???

groeten en alvast bedankt ,peter

Geplaatst: 26 sep 2004, 19:09
door Redneck
Thanks for correcting me, Richard. I removed the link. Sad thing that there are so many scam artists out there. :(

gr. Redneck

Fraud Warning / False Web Sites not US Government

Geplaatst: 26 sep 2004, 20:04
door New Hampshire USA
Hi Redneck,

The web site you listed as the "officiƫle" web site for the United States Diversity Lottery Program (also known as the "Green Card Lottery") is not an official site.

I am a United States immigration lawyer and we have received a number of alerts this month advising us about fraudulent web sites which seek to trick internet users into believing they are accessing an official US Government web site. Only websites which end with ".gov" are official US government web sites.

Please see:

http://www.travel.state.gov/visa/websit ... rning.html

The next US Diversity Visa Lottery, which will be called "DV-2006," will start on 1 Nov 2004 and remain open for online applicants for 60 days, t/m 31 Dec 2004. On 1 November, the US Government will turn on the website at this address: http://www.dvlottery.state.gov

For the photo requirements, see:

http://travel.state.gov/travel/photoreq ... sivdv.html

There is no fee to enter the lottery. Entries may only be done online, via the special web site which opens 1 November. As a public service, we are happy to answer any basic questions about the lottery and to help people avoid fraudulent web sites or misrepresentations about the entry process.

Dick

Geplaatst: 27 sep 2004, 13:08
door New Hampshire USA
Thanks Redneck, it is very sad that there are so many people attempting to take advantage of US visa seekers, most especially those who are trying to participate in the annual diversity visa lottery.

These "imposter" web sites not only rob people of their money, but of their confidence in the system as well.

With luck, the growing awareness of these fraudulent web sites will result in more prosecutions and a reduction in the number of prospective visa applicants who get deceived. :?

dick

Geplaatst: 27 sep 2004, 21:28
door rperre
ik heb ook vaak gezocht naar deze loterij en nooit echt de "officiele" website gevonden totdat ik wist dat het een .gov moest zijn!
zelfs met google komt de officiele website niet eens ter sprake. Ik zie dit wel als een tekortkoming in de organisatie van deze loterij!!!

LOL even :offtopic: ik zie dat je nu dick gebruikt onder je tekst, de amerikaanse nickname voor Richard, ik werd hier ook vaak dick genoemd toen ik nog in training was!

Richard (Dick)

Geplaatst: 27 sep 2004, 21:37
door PeeJay
rperre schreef:... ik werd hier ook vaak dick genoemd toen ik nog in training was!

Richard (Dick)
...maar zei je nou laatst niet dat dat een reden had...?? :hilarious:


/PeeJay

Geplaatst: 27 sep 2004, 23:36
door New Hampshire USA
het es waar de amerikan regiering, en vooral de immigratie dienst, niet "user friendly" is. dat is de oorzak wij hebben immigratie advocaten nodig :?

en ja, m'n eerste naam is "richard;" de kort naam is "dick." en nederland dit is een probleem omdat "dick" is een vol naam niet een kort naam, niet waar?

d

Geplaatst: 28 sep 2004, 02:41
door Redneck
PeeJay schreef:
rperre schreef:... ik werd hier ook vaak dick genoemd toen ik nog in training was!

Richard (Dick)
...maar zei je nou laatst niet dat dat een reden had...?? :hilarious:


/PeeJay
PEEJAY!!! :shock: :hm: :mrgreen:

gr. Redneck

Geplaatst: 28 sep 2004, 02:47
door PeeJay
Redneck schreef:PEEJAY!!! :shock: :hm: :mrgreen:

gr. Redneck
OK, OK, Sorry Ries, no more Dick jokes... :oops:


/PeeJay

Geplaatst: 28 sep 2004, 02:53
door Redneck
:mrgreen:

gr. Redneck

Geplaatst: 28 sep 2004, 10:07
door peter24
Hoi,

maar hoe zit dat, Ik wil graag wel wat geld betalen, maar ik ben op zoek naar een goede buro die wel betrouwbaar is??? weten jullie nou zo,n buro of hebben jullie wel eens een aanvraag gedaan ????

alvast bedankt.

visaversa.com

Geplaatst: 28 sep 2004, 13:37
door New Hampshire USA
Peter,

In Nederland je kan de "http://www.VisaVersa.com" buro probeeren. The Green Card pagina is:

http://www.visaversa.com/greencardlotery.html

Deze buro in nederland zit, en de medewerkers bij VisaVersa zijn nederlanders wie heeft in een amerikan immigration bedrijf gewerkt (ik denk in San Francisco). Ik ken dem niet, maar ik geloof VisaVersa heeft goede "experience" en VS immigratie.

dick

Geplaatst: 28 sep 2004, 16:02
door Dennis
Op AllesAmerika.com is ook info te vinden over een ander bedrijf, EasyVisaUSA. Hun site is misschien ook interessant voor jou: http://www.allesamerika.com/easyvisa

(Noot: dit is geen "endorsement" in welke vorm dan ook. Ik geef simpelweg een mogelijke optie weer.)

Geplaatst: 28 sep 2004, 16:07
door peter24
Hoi,

ik heb dat buro gebeld, maar zij doen het niet ..

doeggggg

Geplaatst: 28 sep 2004, 17:19
door New Hampshire USA
Helas. Maar, je weet dat de dv entry process erg simple en gratis is? voor ons klanten, wij scan/resize die fotos, en later om die eerste dag dat die DOS lotterij websitee stat open, wij verstuur die entry. Als je een bijzonder vraag over deze process heeft, je kunnen me een privat email verstuuren. [geen cost, geen spam.]

d

Geplaatst: 05 okt 2004, 16:35
door peter24
Hoi,

Ik heb nog een vraag. Mag eigenlijk een man en een vrouw die getrouwd zijn allebei aparte aanvragen doen voor die DV-2006 of niet????
En hoe zit het met die kinderen?? Moeten zij nou ook die kinderen op alle twee formulieren opgeven??
Dit is toch geen probleem he???

alvast bedankt.

Geplaatst: 14 okt 2004, 16:48
door Ronald
peter24 schreef:Hoi,

Ik heb nog een vraag. Mag eigenlijk een man en een vrouw die getrouwd zijn allebei aparte aanvragen doen voor die DV-2006 of niet????
En hoe zit het met die kinderen?? Moeten zij nou ook die kinderen op alle twee formulieren opgeven??
Dit is toch geen probleem he???

alvast bedankt.
Peter, je hebt dezelfde vraag ook op een ander forum gesteld en daar heb je inmiddels antwoord op.
Als je getrouwd bent, mag je beiden inschrijven en beiden moeten ook hun man/vrouw vermelden en de kinderen.

Geplaatst: 14 okt 2004, 18:48
door chi
peter24 schreef:Hoi,

maar hoe zit dat, Ik wil graag wel wat geld betalen, maar ik ben op zoek naar een goede buro die wel betrouwbaar is??? weten jullie nou zo,n buro of hebben jullie wel eens een aanvraag gedaan ????

alvast bedankt.
Beste Peter,

Ik vertegenwoordig http://www.easyvisausa.com in Noord-Europa. Easy Visa USA is opgericht door mijzelf en enkele partners met een juridische achtergrond in de VS.

Betrouwbaarheid uit zich in het persoonlijk beantwoorden van emails, de bevestiging ''printscreen'' van het invoeren van de aanvraag bij de US State Department en nog vele andere zaken. Ik ben nagenoeg full-time bezig met de Green Card Loterij, dus aarzel niet om mij enige vragen te stellen. Wij hebben onze FAQ pagina zojuist ge-update. Wellicht de moeite waard om eens een kijkje te nemen (zie URL hierboven).

Met vriendelijke groet,

Chi-Wai

Geplaatst: 14 okt 2004, 22:04
door rperre
chi ik zal het in een draad samenvatten:

Er wordt niet gezegd dat ALLE service instellingen voor de USA visa loterij slecht zijn, er wordt alleen gezegd dat je erg moet opletten, want er zijn er bij waar je voor betaald en je nooit wat terug ziet.

Als jouw bedrijfje daar niet onder valt, en er zijn mensen die zelf niet de gehele papierhandel willen doorlopen is je bedrijf DE uitkomst.

Dus we vallen niet alle bedrijven aan, ik snap ten zeerste dat sommige mensen echt hulp nodig hebben met de formulieren, maar even opletten waar je aan begint is hier de boodschap!

Richard