Pagina 1 van 1
Geen online banking in België na verhuis
Geplaatst: 30 dec 2022, 00:53
door MDeckers
Hallo iedereen,
Een dik jaar geleden zijn we naar de VS verhuisd, en al gauw kregen we van onze bank in België (Fortis) te horen dat we geen online banking toegang meer zouden hebben (online of app) tot onze bankrekeningen.
Tot nu toe is dat allemaal gegaan, maar het is toch aanzienlijk lastig. Ik snap dat er regels zijn omtrent investeren, maar dit doen we niet meer.
Hebben jullie hier ervaring mee / omwegen gevonden (zoek niets illegaals uiteraard) of banken die dit niet afdwingen?
Thanks!
Michael
Re: Geen online banking in België na verhuis
Geplaatst: 30 dec 2022, 02:39
door Disney-Golf
KBC doet vooralsnog niet moeilijk, hoelang dit nog gaat duren weet ik ook niet?
Momenteel ben ik nog met ING aan het “dollen”…
Luxemburg doet ook minder moeilijk met off shore accounts
Wel bereid zijn om een W9 te tekenen, een kopij van je S.S. kaart te laten nemen alsook van je paspoort waar je U.S. visum in staat.
Dit hebben ze nodig om er zeker van te zijn dat je de inkomsten in de V.S. aangeeft.
Logisch zou je denken?
En laat dat nu het probleem zijn voor de meeste Belgen…

Re: Geen online banking in België na verhuis
Geplaatst: 31 dec 2022, 00:11
door Tipsy_1
Ik tot nader order geen problemen met ING en KBC.
Re: Geen online banking in België na verhuis
Geplaatst: 01 jan 2023, 23:20
door MDeckers
Bedankt voor de antwoorden! En een gelukkig Nieuwjaar toegewenst.
Ik denk dat we eens een praatje zullen moeten slaan met Fortis dan.
Als iemand dit nog zou zien die bij Fortis een rekening heeft heb ik graag jullie input nog!
Re: Geen online banking in België na verhuis
Geplaatst: 02 jan 2023, 03:42
door Tipsy_1
voor zover ik weet is Fortis geen optie hoor. Misschien van bank veranderen?
Re: Geen online banking in België na verhuis
Geplaatst: 02 jan 2023, 15:13
door Nagini
Ik heb geen investeringsrekening bij ING, maar met mijn gewone betaalrekening geen problemen gehad. Ik heb een formulier moeten invullen, en sindsdien rekenen ze me een euro nogwat extra per maand 'buitenland toeslag'. De meeste communicatie laat ik op het adres van mijn ouders in NL adresseren, maar ze blijven me ook netjes post in Amerika sturen (dat duurt dan meestal een week of twee langer). Ik gebruik de rekening als ik in Nederland ben, of bijvoorbeeld voor ideal betalingen als ik kaarten of kadootjes in NL koop.