Pagina 1 van 1

Verhuizers

Geplaatst: 22 mar 2005, 00:36
door Tink
Hoi allemaal,

Na weken van alleen het forum gelezen te hebben heb ik me aangemeld om een vraag te kunnen posten.

In September gaan we voor de tweede keer verhuizen naar de US. H1-B, been there, done that and got the t-shirt. ;-)

We hebben eerst in California gewoond maar zijn 3 jaar geleden verhuisd naar Frankrijk waar we momenteel wonen en nu dus weer terug naar de US in een paar maanden.

Vorige keer toen we gingen hebben we vrijwel alles verkocht en in California nieuw/gebruikt gekocht. Nu hebben we echter meer spullen en een goed relocation budget zodat we ons kunnen permiteren om gebruik te make van een verhuizer.

Is er emand die een verhuis bedrijf kan aanbevelen waar je goede ervaringen mee hebt? Of juist niet? ;-0

Kijk uit naar jullie reacties.

--
Tink
France

Geplaatst: 22 mar 2005, 01:35
door ftwproductions
geen bericht is goed bericht

Geplaatst: 22 mar 2005, 13:27
door Tink
Bedankt voor de tip Jeroen ik heb ze een email gestuurd!

--
Tink
France

Geplaatst: 23 mar 2005, 01:53
door ANY
Wij zijn verhuist door Varekamp en Hartman, geen problemen gehad
Annemiek

Geplaatst: 23 mar 2005, 22:41
door MarHan
Hallo Tink,

een lid van een ander forum had uitstekende ervaringen met
http://www.degruijter.nl/

Een beetje vergelijkingsmateriaal kan geen kwaad :D

Zijn redenen om voor dit bedrijf te kiezen kan je vinden op
http://www.verenigdestaten.info/alginfo/dv2004.html

Groetjes en succes

Margo

Geplaatst: 24 mar 2005, 13:31
door Tink
Margo,

Bedankt! Ik heb ze gisteravond gemailed en vanmorgen belde er al iemand. Excellent contact gehad en het is geen enkel probleem voor ze om een verhuizing vanuit Frankrijk te doen ipv uit Nederland. We gaan nu wachten tot iemand komt op een survey te doen, we denken aan een 20 feet container en dan kijken we uit naar de quote.

We hebben al een quote gekregen van een bedrijf uit Frankrijk voor 18.000 Euro! Een belachelijk hoog bedrag in onze ogen, dat moet toch lager kunnen?

In ieder geval iedereen bedankt tot zover voor al de tips en adressen. Ik heb ze allemaal gemailed en nu maar afwachten. Ik hou jullie op de hoogte!

--
Tink
France

Geplaatst: 24 mar 2005, 20:04
door olavski
Hey tink.

Kijk ook eens op http://www.excessbaggage.nl/

Daar kun je zelf online berekenen wat het ongeveer gaat kosten per boot of vliegtuig.

Geplaatst: 27 mar 2005, 00:24
door rperre
KHZ heeft mij verhuist, heen en terug! was goed geregeld!!

Richard

Geplaatst: 27 mar 2005, 16:59
door Staceybeesie
Wij zijn vorige week verhuisd door Dijkshoorn uit Vlaardingen. Vond de mensen die ons daadwerkelijk verhuisd hebben erg vriendelijk en beleefd, weet nog niet hoe de spullen overkomen, want ze gaan morgen op de boot de plas over, maar het begin was goed.
Ga goed prijzen vergelijken, want bij ons scheelde de 1 of de ander behoorlijk...
Hadden ook nog een prijsopgave gehad van de haan, http://www.dehaan.nl, moet eerlijk zeggen dat zij proffesioneler over kwamen dan Dijkshoorn, maar uiteindelijk was Dijkshoorn goedkoper.
Succes met de plannen.
Groetjes Petra

Geplaatst: 27 mar 2005, 17:28
door Marcel
Tink schreef:We hebben al een quote gekregen van een bedrijf uit Frankrijk voor 18.000 Euro! Een belachelijk hoog bedrag in onze ogen, dat moet toch lager kunnen?
Hmmm ... aan de prijs te zien was dit FexEx overnight shipping :wink:

Ik heb met het oog op onze toekomstige oversteek in diverse forums gekeken naar goede ervaringen met verhuizers (naar de USA). Daarbij kwam ik regelmatig (van verschillende mensen) positieve reacties (qua prijs en kwaliteit) tegen voor:
- Passies
- Varekamp
- De Gruijter

Groet,
Marcel

Geplaatst: 12 apr 2005, 04:02
door StefanP
Waarschijnlijk heb je al een verhuizer maar als je nog op zoek bent: Allied Varekamp heeft mijn verhuizing gedaan en dat was heel professioneel. Echt alles werd ingepakt en veilig weggestopt.

Ik ben alleen een bord, 2 zonnebrillen en een fotoalbum ( :oops: ) kwijtgeraakt, waarschijnlijk omdat ze met z'n 3-en aan het uitpakken waren en ik niet overal bij kon zijn... tussen de stapel papier en dozen terechtgekomen, denk ik...

Een tip dan ook, teken niet voor ontvangst voor je alles opgezocht en gecontroleerd hebt. Het ging bij mij per doos, elk nummer werd afgevinkt. Bij nader inzien had ik gewoon onder voorbehoud moeten tekenen voor de dozen en daarna checken of alles er ook wel was (duurde meer dan een week voor ik er achter kwam).

Geplaatst: 12 apr 2005, 09:42
door Mack
Het verschepen van een 20ft container kost wat? 2000 euro op z'n hoogst? Waar is de rest van die 18.000 euro dan voor?

Mack

Geplaatst: 12 apr 2005, 12:47
door Tink
De nieuwe regels zijn dat als je naar de US verhuisd je zelf niets mee mag inpakken. Verhuizers zijn verplicht op een doos 'packed by owner' te zetten en dit op hun formulier te vermelden zodat de douane een kijkje kan nemen. He is één van de regels die in het leven geroepen zijn na 9/11

Dus al je spullen moeten gedemonteert, gepakt worden door de verhuizers.
Verder is het zo opgebouwd:
Emballage en Materiaal
Brandstof toeslag
Transport naar de port of departure
Transport (zee, lucht)
Transport van de port of entry naar je nieuwe huis
Verzekering
Handling van douane en import papieren
Man uren.

Als er moeilijke toegang is komt er nog toeslag bij.

De goedkoopste quote die we op dit moment ontvangen hebben is 9.000 Euro. Een verschil met 9.000 met de eerste. De duurste is een verhuisbedrijf dat transport ondernemingen moet inhuren om de container te transporteren en de goedkoopste is een shipper/forwarder die alles in eigen hand heeft,.

Ik wil gewoon dat m'n spullen snel en heel overkomen. De laatste keer dat we verhuisden was een doos met boeken verloren gegaan. Jammer want ik had er erg lang overgedaan om die serie boeken bij elkaar te sparen.
--
Tink
France