Pagina 1 van 1

Weekje Miami Beach met dochter

Geplaatst: 04 nov 2025, 16:55
door eveline77
In januari ga ik samen met mijn dochter (22 jaar) een weekje naar Miami Beach. We willen vanuit daar naar de Everglades (de lus fietsen en naar een alligator farm) en een 2 daagse tour naar Key West doen. Hebben jullie verder nog suggesties en hoe is het autorijden daar? We willen een auto huren, en ben wel gewend om tijdens vakanties te rijden maar heb dit zelf in Amerika nog niet gedaan. En is het gebruikelijk dat mensen een nachtje elders slapen en daarna terug komen in hetzelfde hotel of is het handiger om losse boekingen te doen van het aantal dagen dat we er zijn. Dus bijv 3 Miami Beach, 1 Key West en dan nog 2 Miami Beach?
En zijn er nog aanraders qua autoverhuur, indien mogelijk waarbij we allebei mogen rijden.

Re: Weekje Miami Beach met dochter

Geplaatst: 04 nov 2025, 17:19
door mtl
Ik zou gewoon losse hotelboekingen doen, anders betaal je één nacht teveel.

Re: Weekje Miami Beach met dochter

Geplaatst: 04 nov 2025, 17:31
door eveline77
Ja, dacht mss zijn ze flexibel en kan je een deel van je bagage achterlaten. Maar maar mss is het idd handiger om losse boekingen te maken.

Re: Weekje Miami Beach met dochter

Geplaatst: 04 nov 2025, 21:09
door habo1969
Wij (mijn vrouw en ik) gaan in januari ook weer 2 weken naar Florida. Wij huren voor de dagen die we in Miami Beach verblijven nooit een auto, maar doen alles met Uber en halen dan de dag dat we gaan rijden, de auto op bij het vliegveld. Met name de parkeerkosten zijn erg hoog, als je hem dichtbij wilt parkeren.
Als je (een paar dagen) puur strand wilt, zou ik Hollywood of Fort Lauderdale aanraden. En ja, zeker losse hotelboekingen.
Er zijn op dit diverse topics over autohuur, dus doe er je voordeel mee ;-)
Veel plezier alvast!!

Re: Weekje Miami Beach met dochter

Geplaatst: 06 nov 2025, 15:22
door asv60
Als je kosten wil besparen op de autohuur dan kun je beter je dochter niet laten rijden. Onder 25 jr betaal je een aanzienlijk underage fee.