Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

West-Florida foto's online

Hier kun je berichten plaatsen over de staat Florida.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Petra/VS
Medebeheerder
Berichten: 18900
Lid geworden op: 07 sep 2003, 15:10
Locatie: Washington DC metro
Contacteer:

West-Florida foto's online

Bericht door Petra/VS »

Eindelijk heb ik de foto's van mijn reis met een vriendin naar West-Florida in november online. Ze zijn hier te bewonderen (hoogtepunten: dolfijnen, de Ringling mansion, lepelaars, wasbeer en meer): http://travel.webshots.com/album/557014545pmGjIV
Boek hier uw Nederlandstalige rondleidingen in en rond Washington DC
Dagboek over ons leven in de VS(reisverslagen rechtse kolom)
"Heaven and Earth never agreed to frame a better place for man's habitation than Virginia"~Capt. John Smith
han
Amerika-ontdekker
Berichten: 51
Lid geworden op: 13 mei 2005, 14:32
Locatie: Haelen
Contacteer:

Re: West-Florida foto's online

Bericht door han »

Petra/VS schreef:Eindelijk heb ik de foto's van mijn reis met een vriendin naar West-Florida in november online. Ze zijn hier te bewonderen (hoogtepunten: dolfijnen, de Ringling mansion, lepelaars, wasbeer en meer): http://travel.webshots.com/album/557014545pmGjIV

Heel erg mooi Petra. Je hoeft bijna niet meer zelf naar Amerika om alles te zien. Ben trouwens ook in Januari 2006 in Miami geweest en was erg onder de indruk. Alles was BIG BIG en ook mooi natuurlijk.
Han
Onze zoon is op stage in Miami
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer