Pagina 1 van 1

Reis hmon3aan: meerdere vragen over rondreis Florida.

Geplaatst: 19 mar 2018, 11:46
door hmon3aan
Hallo mede Amerikaliefhebbers,

Wij gaan na al 3 mooie reizen door Amerika gemaakt te hebben deze keer naar Florida. In drie weken tijd maken wij de volgende rondreis:

Aankomst Orlando - 1 dag
Via Kennedy Space center naar West Palm Beach - 1 dag
Miami - 2 dagen
Key West - 1 dag
Everglades - 2 dagen
Sarasota - 2 dagen
Saint Petersburg - 1 dag
Crystal River - 1 dag
Wakulla Springs / Tallahassee - 2 dagen
Fernandindo Beach - 2 dagen
St Augustine - 1 dag
Orlando - 4 dagen

Nu heb ik een aantal vragen:
1) via welke site kan ik het beste/voordeligste tickets kopen voor Kennedy Space Center?
2) in de Everglades willen wij uiteraard krodillen kijken - bij welke organisatie/website kunnen wij het beste de hoverboattocht boeken?
3) in Crystal River kan je zwemmen met zeekoeien. Heeft iemand hier ervaring mee? Is dit te doen met een dochter van 5? Bij welke organisatie/ website kunnen wij het beste dit eventueel boeken?
4) in Fernando Beach schijn je te kunnen paardrijden. Heeft iemand hier tips voor of ervaren hoe het was?
5) van de 4 dagen Orlando willen wij drie dagen meerdere parken bezoeken. Zelf zaten wij te denken aan Disney World, Universal Studio’s en Seaworld. Is dit een goede keuze? Raad iemand andere parken aan? En op welke site kan je het voordeligste tickets/combodeals voor de parken kopen?

Alvast ontzettend bedankt! Op naar een fantastische vakantie. :D

Groetjes, Helen.

Re: meerdere vragen over rondreis Florida

Geplaatst: 19 mar 2018, 12:37
door Carolena
Wij hebben onze tickets voor Kennedy Space gekocht op https://www.attractionticketsdirect.de/. Verzending vanuit Duitsland, maar picobello verlopen.

Het is ook handig om je planning uit te schrijven in van ... naar ... overnachting in ...
Nu lijkt het alsof jullie op 1 dag van Miami naar Key West gaan en gelijk de dag erna terug. Het is al een 5-6u rijden vanuit Miami, dus je trekt er best 2d voor uit, als jullie niet de gehele Keys door willen razen.

Wij hebben de airboattour in Everglades City gedaan bij Captain Jack. Wordt door velen als "commercieel" omschreven, maar het is maar wat je er zelf van verwacht. Wij vonden het wel een leuke.

Re: Reis hmon3aan: meerdere vragen over rondreis Florida.

Geplaatst: 19 mar 2018, 16:54
door asv60
Wanneer gaan jullie?
Manatees bij Crystal river zijn er voornamelijk in de winter volgens mij.
En in 3 dagen al die pretparken bezoeken in Orlando lijkt me niet te doen(en heel erg duur)
Tickets voor die parken worden goedkoper als je meerdaagse tickets koopt.
Disney heeft 4 parken + 2 waterparken.
Universal heeft 2 parken + 1 waterpark

Re: Reis hmon3aan: meerdere vragen over rondreis Florida.

Geplaatst: 21 mar 2018, 21:43
door Ruud2004
Kijk voor Chrystal River en Airboattour (en meer) even in ons reisverslag van (al weer) 2011.

Re: Reis hmon3aan: meerdere vragen over rondreis Florida.

Geplaatst: 23 mar 2018, 12:54
door Ann_O
In de Everglades kun je op veel plaatsen een airboat-ride maken. De kick ervan is toch met hoge snelheid door het moeras scheuren. Je ziet zeker wel krokodillen. Ik weet of een 5-jarige de tocht heel leuk zal vinden ivm het lawaai. Je krijgt niet voor niets een koptelefoon op.
Je kunt ook met je auto de looproad rijden door de Everglades. Daar zagen wij honderden krokodillen langs de kant van de weg en in het water liggen.

Voor pretparktickets kun je ook op www.attractionticketsdirect.ie kijken. Is soortgelijke site als de .de site, maar wel andere prijzen.
Wij kochten op de .ie site onze tickets voor Seaworld, Aquatica en Busch Gardens voor een hele redelijke prijs. En vaak zijn er nog aanbiedingen met een extraatje. Wij kregen er een airboat-ride bij.

Re: Reis hmon3aan: meerdere vragen over rondreis Florida.

Geplaatst: 23 mar 2018, 13:02
door hmon3aan
Dank jullie wel voor alle tips. Dit weekend ben ik vrij dan ga ik op mijn gemak alles bekijken.

Re: Reis hmon3aan: meerdere vragen over rondreis Florida.

Geplaatst: 03 apr 2018, 08:31
door Jellecambre
Wij hebben onze excursie in crystal river gedaan bij “birds underwater”, we hadden de early bird Tour waardoor je in het water gaat voor al de andere operators. Maakt het allemaal minder druk vond ik.

Je dochter van 5 zal het geweldig vinden!

Re: Reis hmon3aan: meerdere vragen over rondreis Florida.

Geplaatst: 03 apr 2018, 12:26
door SpaceAce
hmon3aan schreef:Zelf zaten wij te denken aan Disney World, Universal Studio’s en Seaworld. Is dit een goede keuze?
Disney World bestaat uit 4 pretparken en 2 waterparken. Dus ik vermoed dat je niet geheel Disney World in één dag wilt doen, maar één van die parken :) Je hebt keuze uit qua pretparken: Animal Kingdom, Epcot, Hollywood Studios en Magic Kingdom. Qua waterparken: Blizzard Beach en Typhoon Lagoon. Welk park van deze zes 'het beste is om heen te gaan' is natuurlijk erg persoonlijk. Daar zou ik geen keuze voor jullie uit kunnen maken.

Re: Reis hmon3aan: meerdere vragen over rondreis Florida.

Geplaatst: 03 apr 2018, 12:38
door roelb
Mijn advies zou ook zijn: kies in Orlando /een/ plek om naartoe te gaan. Dus ga drie dagen (maar liever 5) naar Disneyworld, of drie dagen naar Universal. Je koopt dan multi-day tickets.

Bij Universal heb je de park-to-park optie nodig om met de Hogwarts express te kunnen reizen. Sowieso is het daar wel erg fijn om beide themeparks in te kunnen. Of een halve dag waterpark, en dan nog een keer de theme parks in. Drie dagen is prima voor Universal.

Bij Disney is drie dagen absoluut onvoldoende. Zoals hierboven al gezegd: 4 theme parks, 2 waterparken. Je hebt minimaal een dag of 5 nodig om alles een keer te zien. Helaas koppelt Disney tegenwoordig de toegang tot waterparken aan de park-hopper functie. Die laatste is imo niet heel erg nodig bij Disney, maar goed, als je naar de waterparken wilt is dat wel het meest voordelig.

Reken op ca $120 per persoon per dag voor toegang. 4-day pass bij disney is $480pp. 3-day pass bij Universal kost $340.

Het loont bij Universal om te verblijven (bij 3 dagen ten minste 2 nachten) in een van de drie "luxere" resorts bij Universal. Je heb dan voor alle gasten automatisch een express pass.

Bij Disney is het voordeel van in Disneyworld verblijven dat je gratis mag parkeren bij de parken.