Pagina 1 van 1
Wat te doen bij slecht weer?
Geplaatst: 26 apr 2015, 19:42
door Ama
Dag allen,
Wij gaan de 2e week van mei weer naar Florida. Aankomst en vertrek Orlando, we hebben een auto. Dit keer zou het slecht(er) weer kunnen worden, de voorspellingen zijn 3-tjes en 4-tjes. Het zijn voorspellingen maar aangezien we dit keer 1 week hebben, het mijn moeders eerste keer in Flroida is maar helaas ook omdat zij niet meer zo goed en lang kan wandelen willen we wat voorbereidingen treffen.
De vraag is dus; wat zijn jullie tips om, behalve shoppen, te doen met minder mooi weer (lees: geen zon, misschien een bui, geen strand weer) en waarbij we of de auto kunnen inzetten of mama niet al te lang achter elkaar hoeft te lopen?
Voorbeeld: een pretpark, een mall of een museum hoeft geen probleem te zijn want legio opties om even uit te rusten, te zitten, etc. Maar een hike gaat haar gewoon niet meer lukken.
Wat we leuk vinden? Cultuur, strand, shoppen, pretparken, natuur.
Wat we niet leuk vinden: heel slecht weer

....
Alvast dank

Re: Wat te doen bij slecht weer?
Geplaatst: 26 apr 2015, 20:17
door LittlePhoenix
Geen idee wat je bedoelt met 3 en 4?
Maar in Mei kan het hier inderdaad flink regenen. Het regenseizoen komt er weer aan, hebben de afgelopen week een paar spectaculaire regenbuien gehad. Regen in SoFlo kan je niet vergelijken met regen in Nederland. Het zijn hier echt tropische buien en het kan van helemaal droog tot ondergelopen straten gaan in een paar minuten.
Als het echt hard regent overstromen de straten, kan je in de auto bijna niets meer zien, en ben je binnen twee tellen doorweekt als je van je auto naar de voordeur rent. Maar jeminee wat is het leuk om op je front porch ernaar te kijken!
Weet niet wat er allemaal te doen is in Orlando, maar neem aan dat er ook musea zijn. Zorg dat je droge kleding meeneemt, zeker voor ouderen en kinderen want je krijgt het heel snel koud als je doorweekt bent en binnen in de AC rondloopt.
Re: Wat te doen bij slecht weer?
Geplaatst: 26 apr 2015, 20:31
door Yankee-Doodle
Aanrader in Orlando is bezoek aan Kenedy Space Center.
Uurtje rijden vanuit Orlando en veel binnen te doen.
Re: Wat te doen bij slecht weer?
Geplaatst: 28 apr 2015, 00:05
door Andys
Wii gaan 15-6 tm 1-7 naar Florida. We doen rondje regen klok:
Miami - KSC - daytona- clearwater-fort meyers- naples-everglades-keu west- Miami.
Ik neem aan toch overwegend strandweer??
Re: Wat te doen bij slecht weer?
Geplaatst: 28 apr 2015, 08:17
door mtl
Heet en benauwd weer met af en toe krachtige regenbui plus kans op orkaan.
Re: Wat te doen bij slecht weer?
Geplaatst: 28 apr 2015, 09:16
door Kurt10
Ik heb vorig jaar in juni fantastisch weer gehad... En daar hoop ik nu weer op van 02/06 tot 19/06

Re: Wat te doen bij slecht weer?
Geplaatst: 29 apr 2015, 08:14
door Arends1989
Vorig jaar in dezelfde periode als de topicstarter naar Florida geweest en op twee buien na, twee weken mooi weer gehad.
Ik zou niet teveel aandacht besteden aan voorspellingen op dit moment. De voorspellingen zijn niet echt betrouwbaar.
Veel plezier alvast!

Re: Wat te doen bij slecht weer?
Geplaatst: 29 apr 2015, 16:52
door LittlePhoenix
Nu al 2 dagen veel regen, dus onze tuin staat weer onder water. En de afslag naar onze buurt staat serieus onder water, dat begint een probleem te worden. Als dit zo doorgaat hebben we straks weer auto's die over de stoep rijden omdat ze anders niet naar huis kunnen. Moet dus altijd een beetje lachen als mensen schrijven dat het wel meevalt met de regen. Is echt een kwestie van geluk hebben.
De regen is niet eens het ergste, de bliksem is nog gevaarlijker. Miami is de Lightning capital of the world! En dat moet je echt serieus nemen. Heb nog nooit zo veel bliksem dichtbij zien inslaan. Is wel indrukwekkend trouwens, maar niet als je buiten bent.
Wat wel leuk is als het regent maar niet onweert: lekker wandelen! Je ziet bijna niemand op straat maar het is prachtig! Net een uur met de honden in de regen gewandeld en genoten. Je ziet veel wildlife met regen, zelfs de gators zijn actiever.