Pagina 1 van 1

4 Hagenesen In Amerika

Geplaatst: 20 sep 2014, 21:06
door frans&esmé
Voor de liefhebbers er staat een update op ons blog, het was onze bedoeling om dit dagelijks te doen maar dit gaat helaas niet door hééééél veel laptop problemen. maar nu is het even geluk dus ga even genieten als je wil
Gr Frans

http://4hagenesen.wordpress.com/

Re: 4 Hagenesen In Amerika

Geplaatst: 22 sep 2014, 01:42
door frans&esmé
Er staat weer een nieuwe update op ons Blog veel lees plezier :D

Re: 4 Hagenesen In Amerika

Geplaatst: 22 sep 2014, 23:01
door babarage
Zit ik nou blind te wezen? Ik zie geen update op het blog :(.

Re: 4 Hagenesen In Amerika

Geplaatst: 23 sep 2014, 04:42
door frans&esmé
Zit ik nou blind te wezen? Ik zie geen update op het blog
Nee je zit het niet er is nog een verborgen pagina die exact de zelfde titel (geen idee hoe ik die weg krijg overigens) heeft en die heeft even de boventoon gevoerd maar nu staat hij weer goed. :thumbup:

Re: 4 Hagenesen In Amerika

Geplaatst: 24 sep 2014, 01:53
door babarage
Stukken beter :)

Re: 4 Hagenesen In Amerika

Geplaatst: 26 sep 2014, 07:20
door frans&esmé
Update op een ander Blog,

Ja de kogel is door de kerk ik heb besloten om een ander webadres aan te maken want ik bleef alleen maar een bak ellende houden dan wel dan niet daar werd ik hier gek van en kost ook heel veel tijd onderstaand is het nieuwe webadres je ziet het maar 1 cijfer verschil maar ik hoop nu van de ellende af te zijn. Ik vind het heel vervelend dat ik de reactie niet mee heb kunnen nemen en ben nog aan het kijken hoe ik de "followers" over kan zetten. Ik hoop dat jullie er nu net zo veel plezier in houden zoals ik doe.


Gr Frans

http://hagenesen.wordpress.com/

Re: 4 Hagenesen In Amerika

Geplaatst: 28 sep 2014, 05:40
door frans&esmé
Ik heb weer heel hard gewerkt en er staat weer een nieuwe update op ons blog, veel lees plezier :D

Re: 4 Hagenesen In Amerika

Geplaatst: 05 okt 2014, 04:20
door frans&esmé
Er staat weer een stukje huisvlijt op het blog :D :D

Re: 4 Hagenesen In Amerika

Geplaatst: 08 okt 2014, 05:23
door frans&esmé
Ik heb misschien de laatste update op het blog gezet vanuit de USA, ligt aan de verbinding in Fort Lauderdale.
Veel plezier met het lezen. :D :D