Pagina 1 van 1

Weekje Florida - tips over reisroute en vluchtprijzen?

Geplaatst: 12 mar 2013, 11:37
door Mieksje
Hallo!

Begin december plannen we een weekje Florida. We houden niet van pretparken dus Orlando laten we links liggen. We willen gewoon graag een weekje relaxen. Wat denken jullie van volgende route:

30/11: ochtendvlucht Brussel-Miami (aankomst namiddag of vooravond)
1/12: Miami
2/12: Miami - Everglades - Key Largo (of Key West?)
3/12: Key West
4/12: Key West
5/12: Key West - Naples (goeie 5u rijden)
6/12: Naples - Sanibel Island (1u rijden)
7/12: Sanibel Island - middagvlucht vanuit Fort Myers (1u rijden)

De vluchten zijn nog niet geboekt dus we kunnen nog aanpassingen maken aan het schema. De reden waarom we vanuit Key West naar Naples en Sanibel Island rijden is omdat ik erg goeie reacties op het forum heb gelezen over Naples en Fort Myers, betere dan bijv. over Miami of Fort Lauderdale. Of zouden jullie die omweg toch niet maken?

Verder heb ik al gezocht naar vluchten en heb ik het volgende gevonden. Dit is telkens met 1 overstap en goeie uren.

United: 681 euro pp
Delta/KLM: 636,99 euro pp
Airfrance: 641,94 euro pp

Vinden jullie die prijzen redelijk of zouden jullie nog wachten op promoties of betere deals?

Bedankt voor de tips!

Re: Weekje Florida - tips over reisroute en vluchtprijzen?

Geplaatst: 12 mar 2013, 11:39
door Mieksje
Ik zie net een foutje in bovenstaand bericht: Ik heb goeie reacties gelezen over Naples en Sanibel Island (niet zozeer over Fort Myers).

Re: Weekje Florida - tips over reisroute en vluchtprijzen?

Geplaatst: 12 mar 2013, 13:03
door eddepet71
Vinden jullie die prijzen redelijk of zouden jullie nog wachten op promoties of betere deals?

Afgelopen november/half december kon je met Arkefly voor 399,00 vliegen. Het kan dus goedkoper, de vraag is alleen of je moet wachten op aanbiedingen of dat je van zekerheid houdt. Mijn ervaring is dat je in de periode waarin jij vliegt altijd wel een vlucht kan vinden voor dezelfde prijs of lager dan die je nu hebt gezien. Houdt daarbij Tampa, Orlando en Fort Meijers ook in de gaten voor wat betreft de luchthavens voor eventuele aanbiedingen.

Re: Weekje Florida - tips over reisroute en vluchtprijzen?

Geplaatst: 12 mar 2013, 20:38
door Hans_Belgium
Ja, Ft Myers is wel een leuke stopplaats, leuk strand, leuke winkels.
Wij huren in Cape Corral een villa, prachtige villa's aan betaalbare prijzen.

Re: Weekje Florida - tips over reisroute en vluchtprijzen?

Geplaatst: 10 apr 2013, 17:03
door Willem999
Je zou ook nog eens kunnen kijken bij AirBerlin. Wij hebben daar voor eind november geboekt voor €560.
Opstappen Duesseldorf en belangrijk geen overstap dus rechtstreeks.