Pagina 1 van 1
villa via ownersdirect.co.uk
Geplaatst: 04 sep 2011, 15:14
door asips77
Hallo,
Voor het eerst willen we een keer een villa in Florida huren voor een weekje. Via dit forum had kwam ik bij ownersdirect.co.uk uit en hier vond ik een interessante villa, ook te vinden via:
http://www.floridadisney.co.uk/
Nu vraag ik me wel af hoe de afhandeling hiervan meestal gebeurt? Het geld dient van tevoren betaald te worden, maar eigenlijk weten wij (buiten de website) niks van de eigenaars? Is dit de normale gang van zaken, en is de ervaring met advertenties via ownersdirect.co.uk over het algemeen betrouwbaar?
Hebben jullie misschien tips voor de afhandeling?
Bedankt,
Alain
Re: villa via ownersdirect.co.uk
Geplaatst: 04 sep 2011, 20:02
door Noa
Wij hebben dit jaar ook via een Engelse eigenaar een villa gehuurd. Was perfect. Geld gewoon overgemaakt via IBAN naar Engeland. Als het goed is is er ter plaatse iemand van een management aanwezig die zorg draagt voor de villa's. Ze kwamen keurig bellen en vroegen of alles ok was. We hebben een super tijd gehad. Nadat we thuis waren hebben we de borg keurig terug betaald gekregen.
Wij hadden deze geboekt
http://www.lakeberkley-villa.com. De villa was in het echt nog mooier dan op de foto's. Perfecte ligging, Walmart op de hoek!!
Dus gewoon doen!!!
Re: villa via ownersdirect.co.uk
Geplaatst: 04 sep 2011, 23:03
door Disney-Golf
Ik ben ff naar de site gaan kijken en kreeg (weeral) de kriebels...
Van Davenport naar Disney...(Magic Kingdom, MGM Studios, EPCOT and Animal Kingdom) tussen de 10 en 20 minuten !?
Yeah, right! Waarom moeten home owners daar altijd over liegen?
Stel de eigenaar voor deze rit te doen en doet hij het op 15 minuten betaal je dubbel.
Indien niet mag je gratis verblijven.
Wedden dat hij deze weddenschap niet aangaat?

Re: villa via ownersdirect.co.uk
Geplaatst: 06 sep 2011, 13:52
door jastsali
Ik verbaas me daar ook altijd weer over dat alle eigenaren zeggen dat ze op maximaal 15 minuten van Disney liggen. Alsof alle communities alleen maar dichtbij zijn gevestigd.

Het is vanaf sommige locaties in Davenport of vanaf onze community in Clermont (omgeving 192 met de 27) prima in 15 minuten te doen, maar dat is wel afhankelijk van de drukte op de 192. Rijd je daar in de spits of tijdens piekseizoen dan is het echt niet in een kwartiertje te rijden en schuif je geduldig van verkeerslicht naar verkeerslicht. Er zijn alternatieve routes, maar ook dan wordt het lastig om binnen 15 minuten bij de ingang van WDW te zijn. Helaas wordt met dit soort info wat creatief omgegaan en wordt niet het hele verhaal verteld. Een kaartje van google-maps en een toelichting in de faq op de website maakt het al weer wat transparanter.
Re: villa via ownersdirect.co.uk
Geplaatst: 07 sep 2011, 01:33
door Disney-Golf
Met alle respect, maar van Glenbrook naar W.D.W binnen de 15 minuten ga je m.i. ook niet redden als je de snelheidsbeperkingen gaat respecteren.
Niks mis mee hoor, wat is nu 5 of 10 minuten als je met vakantie bent en de benzine de helft van bij ons kost?
Maar als je als verhuurder daar al niet helder over bent, wat kan een huurder dan nog verwachten?!
Trouwens...Welkom op dit forum!

Re: villa via ownersdirect.co.uk
Geplaatst: 07 sep 2011, 08:02
door tosca
jastsali schreef: Het is vanaf sommige locaties in Davenport of vanaf onze community in Clermont (omgeving 192 met de 27) prima in 15 minuten te doen, maar dat is wel afhankelijk van de drukte op de 192. Rijd je daar in de spits of tijdens piekseizoen dan is het echt niet in een kwartiertje te rijden en schuif je geduldig van verkeerslicht naar verkeerslicht.
Maar als het dus wel kán (vanaf die bepaalde locatie) is het logisch dat eigenaren dat er op zetten.
Wanneer het echt verder rijden is, is het natuurlijk een ander verhaal.
Re: villa via ownersdirect.co.uk
Geplaatst: 07 sep 2011, 09:30
door jastsali
Disney-Golf schreef:Met alle respect, maar van Glenbrook naar W.D.W binnen de 15 minuten ga je m.i. ook niet redden als je de snelheidsbeperkingen gaat respecteren. Maar als je als verhuurder daar al niet helder over bent, wat kan een huurder dan nog verwachten?!
Mee eens. Zoals ik al zei, het is een kwestie van volledige informatie op je website zetten. Daarom staan er op onze site links naar google-maps met routebeschrijvingen van en naar Glenbrook, incl afstand en reistijd. Helderder kan m.i. niet. Ik kan het vanaf Glenbrook naar WDW best wel in een kwartiertje redden, ook zonder snelheidsbekeuringen, maar dat is wel afhankelijk van of het al dan niet spitstijd is.
Disney-Golf schreef:Niks mis mee hoor, wat is nu 5 of 10 minuten als je met vakantie bent en de benzine de helft van bij ons kost?
Dat is toch ook waarom we daar zo graag zijn
Disney-Golf schreef:Trouwens...Welkom op dit forum!
