Pagina 1 van 1

beste moment vlucht boeken?

Geplaatst: 06 mei 2008, 22:49
door ingem
Volgend jaar willen we in de zomervakantie voor drie weken naar de USA. Wat is nu de beste tijd om een vlucht te boeken? Op de meeste sites kan ik pas een vlucht boeken tot en met april 2009. Zijn er truukjes dit te omzeilen?
Ik wil met mijn partner, mijn dochtertje (dan 6 jaar) en een (weekend-)pleegdochter (die nog nooit eerder gevlogen heeft) een rondreis gaan maken. Dus suggesties daarvoor zijn welkom.

Inge

Re: beste moment vlucht boeken?

Geplaatst: 06 mei 2008, 22:54
door Njit
Je kan 330 dagen van te voren boeken. Die 330 dagen moet je van de terugvlucht aftrekken (er zijn uitzonderingen - bij LTU/Air Berlin kun je de heenreis boeken en later pas de terugreis).

Hier kun je de datum berekenen wanneer je zou moeten kunnen boeken: http://www.timeanddate.com/date/dateadd.html
Vul de datum in van de terugvlucht, kies voor Substract en vul 330 days in.

Op Kayak.com kun je Alerts instellen voor een bepaalde zoekopdracht. Dan krijg je wekelijks (of dagelijks) een mailtje met de actuele prijzen. Kayak zoekt bij alle grote luchtvaart-maatschappijen..

Re: beste moment vlucht boeken?

Geplaatst: 06 mei 2008, 23:45
door ingem
Hoi Njit,

Superbedankt voor deze tips. Ga het zeker uitproberen!!

Groet,
Inge