Pagina 1 van 2

Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 22 mar 2023, 10:51
door redeye
Vanwege het topic ‘wat mee te nemen naar Amerika?’ nu juist de vraag wat iedereen meeneemt vanuit Amerika naar huis?


Om zelf af te trappen:
De laatste keer dat ik in Amerika was, is 10+ jaar geleden (en met een héle gunstige dollarkoers :D ), dus behalve de Amerikaanse merkkleding (Tommy Hilfiger, Levi’s etc.) weet ik nog niet wat ik mee ga nemen vanuit Amerika deze september. Ik ga ook inspiratie doen uit dit topic.

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 22 mar 2023, 11:50
door BonnyR
T-shirts uit de nationale parken.😃
Blue cheese dressing. Prikkers voor de maïskolven. 🌽.

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 22 mar 2023, 12:02
door dennis112
Ah kijk deze was te verwachten natuurlijk :D

Ik neem van alles mee terug wat in de koffer past :wink: onder andere spullen van Meguiars voor poetsen van de auto zoals Klei, Wax, doekjes en washandschoenen. Kleding, schoenen, bepaalde snoep, douchegel (Axe Kilo die ze hier niet hebben) en zonnebrand. Daarnaast ook wel eens een flink zakmes mee terug genomen en het meeste bizarre een groot beeld van een draak van 45cmx25cm in mijn handbagage :thumbup:

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 22 mar 2023, 17:17
door Wouterkaas
Gemalen chipotle peper! Het wordt superveel gebruikt in Amerikaanse/Tex-Mex gerechten maar is in Nederland eigenlijk vrij slecht te krijgen. Hele pepers uit potjes en blikjes is inmiddels iets gangbaarder, maar in poedervorm ben ik het alleen bij Westland Peppers tegengekomen. Bij Amerikaanse supermarkten heb je een potje voor een paar dubbeltjes. Als je van de smaak houdt, zeker meenemen!

Ik vond afgelopen oktober overigens de prijzen van Levi's kleding nogal tegenvallen, in de zin dat het verschil niet zo groot was als ik had gehoopt. Wel verkopen ze er de Levi's SIgnature lijn, hun budget lijn. Heb voor 20 dollar een hele fijne spijkerbroek daarvan en ik heb eerlijk gezegd nou niet het idee dat die broek van mindere kwaliteit is dan wat ik hier van ze koop...

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 22 mar 2023, 19:45
door wouterjanS
Zonder dit hele topic alleen over Levi's te laten gaan, maar hebben jullie tips waar je het best (Goedkoop) levi's broeken koopt? Deze stonden namelijk bij mij ook bovenaan de boodschappenlijst.

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 22 mar 2023, 20:13
door Martin & Marianne
BonnyR schreef:
22 mar 2023, 11:50
T-shirts uit de nationale parken.😃
Blue cheese dressing. Prikkers voor de maïskolven. 🌽.
Heel herkenbaar! Wij nemen ook wel maple syrup mee.

Marianne

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 22 mar 2023, 20:58
door Frasi
@wouterjanS
De meeste outlet malls hebben ook een Levi's winkel. Als je een reguliere maat hebt kan je daar vaak redelijk goedkoop terecht. Denk overigens niet dat je mazzel hebt dat het net deze week "2e broek 50% korting" is. Dit soort aanbiedingen zijn redelijk permanent.
https://www.premiumoutlets.com/
(even lid worden van de VIP club voor wat extra kortingscoupons)
image.png
Ik ben wat breder met korte pootjes dus normale maten zijn mij iets te lang: ik wil L29 en die hebben ze in de outlets niet.
Dus mijn broeken (Levi's en Dockers) haal ik doorgaans bij Macy's of JCPenney. Ook daar is altijd een lopende kortingsactie.

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 22 mar 2023, 21:31
door Coyote
Steevast de Flag Tee (4th of July) van Old Navy. Meestal meerdere t-shirts in verschillende kleuren. Koop ze al sinds 2003 en de meesten heb ik nog. :D

Verder kleding van Tommy Hilfiger, Eddie Bauer, GAP, Levi's, Nike en meestal meerdere pakken koffie van Dunkin' Donuts en Starbucks. Thuis nog even nagenieten.

En verder wat ik tegenkom en leuk vind. Dat kan een koelkastmagneet zijn maar soms ook grotere spullen. Zolang het in de koffer past gaat het mee. In de regel heb ik voor de terugweg dan ook 2 koffers (reistassen) nodig. :wink:

Roland

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 22 mar 2023, 21:45
door wouterjanS
Ohja en ik hoop volgende maand bij de outlet wat Lodge cast iron pannen mee te nemen

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 23 mar 2023, 10:38
door Wouterkaas
wouterjanS schreef:
22 mar 2023, 21:45
Ohja en ik hoop volgende maand bij de outlet wat Lodge cast iron pannen mee te nemen
Dat wordt bijbetalen voor je bagage dan? :lol:

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 23 mar 2023, 11:45
door wouterjanS
@WouterkaasHaha, plan is nu om het in de handbagage koffers te doen. Als het goed is doen ze daar niet zo moeilijk met gewicht.

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 23 mar 2023, 14:01
door Corv
Bij de Walmart's onderweg zoek ik altijd naar de bordjes 'clearance' voor t-shirts. Neem altijd wel een stapel mee voor rond de $5, en goede kwaliteit.

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 23 mar 2023, 23:34
door Vinay
Nette overhemden van Banana Republic. Passen mij altijd goed en draag ik vooral zakelijk.
Naast overige merkkleding koop ik ook altijd een nieuwe ATT prepaid sim. Alvast voor de volgende amerika reis.

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 23 mar 2023, 23:45
door Erniebert
Ze hebben ooit mijn ING creditcard geblokkeerd omdat ook ik shirts had gekocht bij Banana Republic! Na thuiskomst moest ik contact opnemen met ING en werd mij verteld dat er geld was opgenomen in een bananen republiek!! Dus toen moesten ze de kaart wel blokkeren :blink: Ik heb ING verteld dat ik die republiek aan had!

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 24 mar 2023, 08:05
door Harry
:lol: :lol: :lol:

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 24 mar 2023, 09:11
door thebruins
Zoals iemand ook al vermeldde, neem ik ook vaak wat t-shirts of sweaters mee van nationale parken. En altijd een hoop zakken Dark Chocolate Peanut en Almond M&Ms. Verder nog wat los snoep, en wat kleinere autoonderdelen die eenvoudig over-the-counter bij O'Reilly, Advance, etc... te kopen zijn.

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 24 mar 2023, 13:49
door Timothy555
Voor volgende maand staat alvast het volgende op het lijstje:

- koffiemok van elk casinoresort waar ik verblijf
- ranch dressing en Buffalo-saus van Buffalo Wild Wings
- Een hoop snoepgoed die bij ons niet verkrijgbaar is
- Bud Light :D

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 24 mar 2023, 17:07
door Vosje8227
Bij ons gaat er sowieso altijd chocolade e.d. (M&M's, Oreo) mee terug, uiteraard in de smaken die ze hier niet hebben. M&M pretzel is favoriet :D

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 24 mar 2023, 17:14
door tanteto
Koelkastmagneten

Re: Wat mee te nemen vanuit Amerika?

Geplaatst: 24 mar 2023, 18:44
door Corv
Misschien een tip. Ik kijk zelf regelmatig op de site van
https://www.kellys-expat-shopping.nl/nl ... dschappen/
voor Amerikaans eetspul.