Prijzen supermarkt.

Als je reisvraag niet over een specifieke staat of regio gaat, hoort het hier thuis.
Aurora
Amerikafan
Berichten: 147
Lid geworden op: 05 dec 2017, 16:44
Aantal x V.S. bezocht: 3
Locatie: Almere

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door Aurora » 08 mei 2019, 17:46

Fruit en groente vond ik per staat best veel wisselen qua prijs. Een rode paprika kan zo 1 dollar of meer schelen kwam ik achter.
Ik betaalde ooit 6 dollar voor een zak druiven in de supermarkt. Lekker waren ze wel.
Op een farmers market betaalde ik 1 dollar voor een bak aardbeien. Dus zo kan het ook.

Ik kijk gewoon goed en vergelijk prijzen. En dan maar eens wat vaker een appel of banaan in plaats van een kiwi.
Reisverslagen 2017, 2018 & 2019 https://lovetocookhealthy.nl/reizen/

harryh
Amerika-expert
Berichten: 2580
Lid geworden op: 19 mar 2013, 15:06
Aantal x V.S. bezocht: 52
Locatie: NL

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door harryh » 08 mei 2019, 18:09

Hangt af van waar je bent; Voorbeeld Hawaii (bron https://www.expatistan.com/cost-of-living/honolulu):
1 liter (1 qt.) of whole fat milk
$1.81

12 eggs, large
$5.59

1 kg (2 lb.) of tomatoes
$7

500 gr (16 oz.) of local cheese
$10

1 kg (2 lb.) of apples
$4.71

1 kg (2 lb.) of potatoes
$2.77

0.5 l (16 oz) domestic beer in the supermarket
$7

Deodorant, roll-on (50ml ~ 1.5 oz.)
$4.83

Hair shampoo 2-in-1 (400 ml ~ 12 oz.)
$5.66

4 rolls of toilet paper
$4.42

Tube of toothpaste
$2.26

ADE01
Amerikakenner
Berichten: 715
Lid geworden op: 15 mei 2016, 13:03
Aantal x V.S. bezocht: 8
Locatie: Orlando

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door ADE01 » 09 mei 2019, 13:15

Is er in het zuid westen geen Aldi? Die importeren nog een groot deel van het assortiment uit Europa en is niet erg duur. Veelal vergelijkbaar met Walmart maar kwalitatief beter.

Gebruikersavatar
Galapogos
Amerikakenner
Berichten: 1239
Lid geworden op: 09 feb 2012, 21:03
Aantal x V.S. bezocht: 4
Locatie: Nijmegen
Contacteer:

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door Galapogos » 09 mei 2019, 13:36

Aldi zit volgens hun website alleen in de oostelijke helft van de VS, met als enige uitzondering zuidelijk California.

Gebruikersavatar
hemmie
Amerika-expert
Berichten: 3804
Lid geworden op: 18 mar 2010, 10:06
Locatie: Richmond, TX

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door hemmie » 09 mei 2019, 15:21

Klopt, bananen zijn goedkoop. Ik heb eigenlijk geen idee wat appels in NL kosten, ik koop hier meestal een zak van 3lbs voor $2.75-3.75 afhankelijk van het soort.
Terug in Texas!

jill1234
Amerikakenner
Berichten: 751
Lid geworden op: 15 aug 2015, 21:59
Aantal x V.S. bezocht: 2

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door jill1234 » 09 mei 2019, 15:40

Dank voor alle reacties; we gaan het zien. Ik wil proberen met de boodschapkosten en eens in de 2 a 3 dagen uiteten met 100 euro per dag uit te komen. Geen idee of dat gaat lukken (2 volwassenen, 2 jonge tieners) maar je moet iets van een doel hebben, niet waar?

Gebruikersavatar
Galapogos
Amerikakenner
Berichten: 1239
Lid geworden op: 09 feb 2012, 21:03
Aantal x V.S. bezocht: 4
Locatie: Nijmegen
Contacteer:

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door Galapogos » 09 mei 2019, 15:40

100 euro per dag voor vier personen, terwijl je maar eens per 2 a 3 dagen uit eten gaat? Het ligt er uiteraard aan wat je van plan bent te eten, maar dat lijkt me ruim begroot! Of moeten er voor dit bedrag ook nog andere zaken worden betaald naast eten en drinken?

@hemmie Zo'n beetje tussen de 1,70 en 4,00 euro per kilo bij AH momenteel.

jill1234
Amerikakenner
Berichten: 751
Lid geworden op: 15 aug 2015, 21:59
Aantal x V.S. bezocht: 2

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door jill1234 » 09 mei 2019, 20:20

Nee, alleen voor eten. Je ziet, ik heb echt geen idee.

Gebruikersavatar
hemmie
Amerika-expert
Berichten: 3804
Lid geworden op: 18 mar 2010, 10:06
Locatie: Richmond, TX

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door hemmie » 09 mei 2019, 20:33

Met €100 per dag kun je elke dag wel gaan uit eten. Wij reizen met 5 personen, jongste 2 nog kleine eters. Boodschappen voor lunch en ontbijt (ontbijt ook vaak inbegrepen bij hotel), met name brood, beleg, fruit, max. 20. Uit eten kost zelden meer dan $80, meestal een stuk minder, zeker als je ook af en toe fast food eet.
Terug in Texas!

Gebruikersavatar
Martin & Marianne
Amerika-expert
Berichten: 37151
Lid geworden op: 15 okt 2005, 15:30
Contacteer:

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door Martin & Marianne » 09 mei 2019, 20:35

Wij waren in 2017 met 4 personen 120 dollar per dag kwijt aan boodschappen en uit eten gaan.

Marianne

jill1234
Amerikakenner
Berichten: 751
Lid geworden op: 15 aug 2015, 21:59
Aantal x V.S. bezocht: 2

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door jill1234 » 09 mei 2019, 20:42

Kijk, zo ruim bemeten is die 100 dollar per dag dus niet; hoewel ik denk dat wij net iets meer zelf zullen koken dan jullie deden.

Gebruikersavatar
Galapogos
Amerikakenner
Berichten: 1239
Lid geworden op: 09 feb 2012, 21:03
Aantal x V.S. bezocht: 4
Locatie: Nijmegen
Contacteer:

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door Galapogos » 09 mei 2019, 22:06

Misschien gingen Martin en Marianne voor dat bedrag wel drie keer per dag uit eten in plaats van één keer per drie dagen. :wink:

Je kunt het natuurlijk zo gek maken als je wilt. Mijn vriendin en ik zijn denk ik zo’n 50 euro per dag kwijt voor eten en drinken, maar dan gaan we minstens 1 en meestal 2 keer per dag uit eten.

Gebruikersavatar
Martin & Marianne
Amerika-expert
Berichten: 37151
Lid geworden op: 15 okt 2005, 15:30
Contacteer:

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door Martin & Marianne » 09 mei 2019, 22:24

Geen drie keer per dag. :wink: Maar we gingen elke avond uit eten en gingen ook vaak buiten de deur ontbijten. Geen lunch maar wel veel rauwkost (in zo'n dure bak met het onvermijdbare bakje met ranch saus erbij) en fruit en koekjes.
Verkijk je niet op het zelf koken. Uit eten gaan is relatief goedkoop.

Marianne

Gebruikersavatar
Trails
Amerikakenner
Berichten: 1303
Lid geworden op: 25 apr 2011, 09:57
Aantal x V.S. bezocht: 18
Locatie: Vendée, Frankrijk
Contacteer:

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door Trails » 10 mei 2019, 11:47

Wij waren in 2017 met een camper en 4 volwassenen en hadden een huishoudbudget van $60 per dag (totaal voor ons 4-en) en hier hielden we van over. Heel af en toe gingen we uit eten maar we koken nu liever zelf. Lekker vlees of vis op de bbq en 's middags op de mooiste plekjes picknicken.
Voor onze eerste boodschappen hadden we wel een apart potje.
Dit jaar gaan we met 3 volwassenen en rekenen op ongeveer $30 per dag en zeker weten dat we hier ook aan over houden.
De eerste keren in de VS gingen we eigenlijk altijd uit eten maar dat stond ons steeds vaker tegen. Elk restaurant heeft praktisch hetzelfde op de kaart (vaak is alleen de inrichting anders) en we houden er niet van dat ze je de deur uitkijken en we houden niet van de vrieskou in de meeste restaurants.
Ook maken we onze koffie zelf, dan weten we dat die lekker is.
In de supermarkten (meestal Safeway) maken we gebruik van de artikelen die in de reclame zijn.
Je kunt het daar zo duur/goedkoop maken als je zelf wilt.
West USA: 1979, 1993, 2017, 2019
NYC: 1999, 2002, 2012, 2017
FL: 1986, 1992, 1997, 1998, 2008, 2010, 2012, 2014, 2016
Georgia: 2014, 2016
Arizona: 2017; CA-NV-UT-CO-AZ: 2017
Colorado, Wyoming & Utah: 2019

http://www.schoutenjanssen.nl

jojostravelusa
Amerikakenner
Berichten: 1037
Lid geworden op: 12 mar 2014, 12:46
Aantal x V.S. bezocht: 9
Contacteer:

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door jojostravelusa » 11 mei 2019, 18:45

Wij koken toch liever zelf. Een keer uit eten is leuk, maar wij vinden het niet prettig om elke keer een restaurant te zoeken, daar te wachten tot je je keuze krijgt en dan ook moet afwachten wat de kwaliteit is. Dan verknoei ik liever zelf een maaltijd. Daar zien we dan de humor nog wel van in :lol:
Gevoelsmatig, misschien als je het allemaal precies uitrekent, klopt het niet, maar is zelf koken ook goedkoper. Daarnaast vinden we het heerlijk om op de camping een beetje aan te rommelen, de bbq aan te zetten en te hopen dat er wild langs wandelt.
En inderdaad, verzamel zo veel mogelijk klantenkaarten, want het kan echt veel schelen.

Gebruikersavatar
hemmie
Amerika-expert
Berichten: 3804
Lid geworden op: 18 mar 2010, 10:06
Locatie: Richmond, TX

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door hemmie » 11 mei 2019, 19:42

Zelf koken is altijd goedkoper. Het verschil tussen zelf koken en uit eten is in de VS alleen een stuk kleiner dan in NL.
Terug in Texas!

Gebruikersavatar
Old Faithful
Amerika-expert
Berichten: 5687
Lid geworden op: 21 dec 2007, 14:38
Aantal x V.S. bezocht: 9

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door Old Faithful » 14 mei 2019, 00:37

jojostravelusa schreef:
11 mei 2019, 18:45
Daarnaast vinden we het heerlijk om op de camping een beetje aan te rommelen, de bbq aan te zetten en te hopen dat er wild langs wandelt.
Wat eet je als dat wild het af laat weten? :lol: :wink:
Groet,

Old Faithful

Gebruikersavatar
Martin & Marianne
Amerika-expert
Berichten: 37151
Lid geworden op: 15 okt 2005, 15:30
Contacteer:

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door Martin & Marianne » 14 mei 2019, 08:43

:lol: :lol: :lol:

Marianne

Terpies
Amerika-expert
Berichten: 3051
Lid geworden op: 06 nov 2015, 10:16
Aantal x V.S. bezocht: 16

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door Terpies » 14 mei 2019, 10:05

ik denk tam :clap:

Gebruikersavatar
Galapogos
Amerikakenner
Berichten: 1239
Lid geworden op: 09 feb 2012, 21:03
Aantal x V.S. bezocht: 4
Locatie: Nijmegen
Contacteer:

Re: Prijzen supermarkt.

Bericht door Galapogos » 14 mei 2019, 12:09

De prijzen in de supertmarkt zijn op deze manier helemaal niet meer relevant. :thumbup: :lol:

Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer