Pagina 1 van 1
Op zoek naar groepsreizen zoals dit ...
Geplaatst: 03 mei 2019, 20:47
door Capuchon
https://www.kriskras.be/reizen/met/gega ... ort/reizen
Ik ben op zoek naar organisaties die groepsreizen organiseren naar de VS, een beetje zoals bovenstaand.
Kunnen mensen mij helpen. Het liefst voor jongeren 18-30 jaar. Wil er zeer graag naar toe gaan, maar heb geen zin om in mijn eentje een roadtrip door zuid-VS te doen.
Het liefst eigenlijk organisaties vanuit BE/NL. Dat moet niet alleen een roadtrip zijn, maar mogen ook city trips zijn naar steden zoals Miami.
Dus alle groepsreizen die een link hebben met de USA mag je gerust in dit topic posten.
Re: opzoek naar groepsreizen zoals dit..
Geplaatst: 03 mei 2019, 21:02
door sanook
Capuchon schreef: ↑03 mei 2019, 20:47
steden zoals Florida

Re: opzoek naar groepsreizen zoals dit..
Geplaatst: 03 mei 2019, 21:05
door Capuchon
@sanook zeldzame fout bedoel dus Miami. zat met Florida in mijn hoofd
Re: opzoek naar groepsreizen zoals dit..
Geplaatst: 03 mei 2019, 21:08
door sanook
Re: opzoek naar groepsreizen zoals dit..
Geplaatst: 04 mei 2019, 00:07
door Janena
Wij gaan deze zomer met amerikaplus, ik heb er alleen wel een week vooraan geplakt (Chicago) en een paar dagen extra genomen aan het eind (San Francisco).
Ik reis alleen met 3 kinderen, gekozen voor groepsverband omdat ik het risico niet wil nemen om ergens te stranden met 3 (jonge) kinderen die niet zelf kunnen rijden o.i.d.
Amerikaplus heeft geen reizen gesorteerd op leeftijd. Volgens mij Sawadee en Djoser wel...
Re: Op zoek naar groepsreizen zoals dit ...
Geplaatst: 04 mei 2019, 08:18
door Pascal
Joker.be natuurlijk en via de Joker reiskantoren vind je ook nog
https://www.intrepidtravel.com/en
Deze ook met een internationale groep contiki.com
Of US based
https://www.trekamerica.com/
Mogelijkheden zat.
Re: Op zoek naar groepsreizen zoals dit ...
Geplaatst: 04 mei 2019, 15:04
door YosemiteHans
In de jaren 80 ben ik 3 jaar op rij met Trekamerica.com naar de USA geweest. Toen moest ik alleen het retourticket los kopen, de prijs van hun reizen is inclusief eten en overnachtingen.
Ik zie dus dat ze nog steeds bestaan. Heel mooie herinneringen aan. Internationaal gezelschap en en heel leuks campings, kortom zeer zeker de moeite waard.
Re: Op zoek naar groepsreizen zoals dit ...
Geplaatst: 04 mei 2019, 15:23
door Marielleh
Ik sluit me aan bij YosemiteHans. Trek Amerika is in een (niet te grote) groep reizen met een internationale groep. Toentertijd alleen campingreizen.
Ook hier enorm goeie herinneringen, ik ben twee keer geweest met hen.
Re: Op zoek naar groepsreizen zoals dit ...
Geplaatst: 05 mei 2019, 12:22
door Old Faithful
Hier nog iemand met positieve ervaringen met Trekamerica. Weliswaar lang geleden, want die ervaringen stammen uit de zeventiger jaren van de vorige eeuw. Ik vond de internationale samenstelling van de groep deelnemers bij Trekamerica een meerwaarde in vergelijking met reizen met bijvoorbeeld Sindbad in die tijd.
Succes en veel plezier bij de voorbereiding.
Re: Op zoek naar groepsreizen zoals dit ...
Geplaatst: 05 mei 2019, 21:22
door Capuchon
Leuke tips, vooral Trekamerica lijkt me heel interessant!