Pagina 1 van 2
intermediate auto
Geplaatst: 22 okt 2006, 11:59
door pdj42
Hallo,
Ik heb even een klein vraagje. Wij gaan volgend jaar een rondreis door de VS doen en staan op het punt om te gaan boeken. Wij gaan zoweel naar oostkust (NY, DC) als het westen. Voor de oostkust hebben wij nu een intermediate auto in de offerte staan van Dollar. Mijn vraag is of iemand hier ervaring mee heeft en of er twee grote koffers in de kofferbak kunnen?
Grt,
Paul
Re: intermediate auto
Geplaatst: 22 okt 2006, 12:17
door Njit
pdj42 schreef:Voor de oostkust hebben wij nu een intermediate auto in de offerte staan van Dollar. Mijn vraag is of iemand hier ervaring mee heeft en of er twee grote koffers in de kofferbak kunnen?
Ik denk dat het net zal passen. Maar dan kan er verder ook niks meer bij..
Re: intermediate auto
Geplaatst: 22 okt 2006, 13:05
door pdj42
Njit schreef:pdj42 schreef:Voor de oostkust hebben wij nu een intermediate auto in de offerte staan van Dollar. Mijn vraag is of iemand hier ervaring mee heeft en of er twee grote koffers in de kofferbak kunnen?
Ik denk dat het net zal passen. Maar dan kan er verder ook niks meer bij..
Hebben jullie zelf weleens zo'n auto gehad?
Geplaatst: 22 okt 2006, 18:22
door Pete.Z
Dollar zelf geeft aan 1 grote en 2 kleine koffers,dat zal aardig kloppen.
2 grote zal dan idd net passen,met wat mazzel.
Geplaatst: 22 okt 2006, 18:28
door wiepster
Ik heb ooit 2 grote koffers meegenomen, die wel in de kofferbak gingen maar er haast niet meer uit

.
Na die trip altijd ipv. 2 grote koffers, 1 koffer en stevige sporttassen, zijn makkelijker te proppen....
Geplaatst: 22 okt 2006, 18:48
door Sandrine
Wij hadden afgelopen september bij Dollar een full size gehuurd en die was eigenlijk echt veel te groot voor ons tweeën. Niet dat dat wat uitmaakte, want je bent natuurlijk veel onderweg en dan is het wel fijn om wat ruimte te hebben.
De koffers (twee harde) pastten er in ieder geval met gemak in. Ik denk dat het dus met een intermediate ook wel net moet lukken, maar als je wat meer comfort wil (geen duwen en precies passen met de koffer) dan zou ik een full size nemen.
Geplaatst: 22 okt 2006, 19:56
door Ron555
Het is maar net wat je krijgt
ik kreeg in april in Boston een Chevrolet Impala
via Hertz
daar kunnen 2 flink koffers + een rugzak+een laptoptas met GEMAK in.
Nik stapelen gewoon langs/achter elkaar.
Re: intermediate auto
Geplaatst: 22 okt 2006, 20:00
door markro
pdj42 schreef:Voor de oostkust hebben wij nu een intermediate auto in de offerte staan van Dollar. Mijn vraag is of iemand hier ervaring mee heeft en of er twee grote koffers in de kofferbak kunnen?
Dit is natuurlijk afhankelijk van de grootte van de "grote" koffers. Soms zie ik wel eens mensen zeulen met supergrote koffers, die ze met zijn tweeën op de band moeten tillen bij het inchecken.
Als je koffers hebt met de maten van de bekende, normale hardschalen koffers zoals Samsonite of Delsey, ben ik bang, dat je die niet samen in de kofferbak krijgt.
Tijdens onze Amerikavakanties reden wij meestal een full-size auto en namen bewust een (normale) grote koffer, een iets kleinere koffer en een gemiddelde weekendtas mee. Dat was beter te pakken in de kofferbak en omdat wij toch uit die kofferbak leven tijdens het rondtouren, was dit wel zo prettig. Twee (normale) grote koffers zouden toch problemen hebben gegeven. En om een koffer op de achterbank te plaatsen, die dan altijd in het zicht staat, is ook niet prettig.
In de kofferbak passen dan ook nog een kleinere rugtas met fotoapparatuur, een laptoptas en nog wat kleinere spullen, eventueel in plastic zakken.
Re: intermediate auto
Geplaatst: 22 okt 2006, 20:26
door Color01
markro schreef:wat kleinere spullen, eventueel in plastic zakken.
Bedoel je Aardappels
Dat is toch wat alle nederlanders mee nemen op vakantie :hilarious:
Re: intermediate auto
Geplaatst: 22 okt 2006, 21:16
door markro
Color01 schreef:markro schreef:wat kleinere spullen, eventueel in plastic zakken.
Bedoel je Aardappels
Dat is toch wat alle nederlanders mee nemen op vakantie :hilarious:
Nee, geen aardappels hoor!
Ach je kent dat wel als je onderweg bent. Je propt wat handdoeken, badlakens in een plastic zak. De cadeaus en/of nieuwe kleding die je aanschaft. En de vuile was in een zak.
Geplaatst: 22 okt 2006, 22:48
door vana
De moeder van een vriend van ons nam zelfs de juspan met gebraden gehaktballen mee als ze op vakantie ging

:stupid:
Marjon
Geplaatst: 22 okt 2006, 22:54
door Color01
vana schreef:De moeder van een vriend van ons nam zelfs de juspan met gebraden gehaktballen mee als ze op vakantie ging

:stupid:
Marjon
dat zeg ik ... die nederlanders nemen alles met zich mee als ze op vakantie gaan

Geplaatst: 23 okt 2006, 09:48
door Luc
Dit met die koffers in een huurwagen is z´´on thema waar geen enkel antwoord 100 % klopt. Eerstens weet je bijna nooit op voorhand wat voor een huurwagen je effektief meekrijgt. Zo wordt je een gratis upgrade aangeboden naar een cabrio en daar sta je dan met je grote koffers.
Mijn ervaring is: Neem liever geen grote koffers , of beter nog neem reiszakken.
Wij hadden vorige maand een compact. We hadden 1 grote koffer, 1 medium
, een kleine Trolley en onze proviand in de kofferbak. Op de achterbank was nog enkel de fototas en de koelbox.
Groetjs,
Luc
Geplaatst: 23 okt 2006, 10:48
door Njit
Luc schreef:Dit met die koffers in een huurwagen is z´´on thema waar geen enkel antwoord 100 % klopt. Eerstens weet je bijna nooit op voorhand wat voor een huurwagen je effektief meekrijgt. Zo wordt je een gratis upgrade aangeboden naar een cabrio en daar sta je dan met je grote koffers.
Je bent nooit verplicht om die cabrio te nemen hoor..
Mijn ervaring is: Neem liever geen grote koffers , of beter nog neem reiszakken.
Wij hadden vorige maand een compact. We hadden 1 grote koffer, 1 medium
, een kleine Trolley en onze proviand in de kofferbak. Op de achterbank was nog enkel de fototas en de koelbox.
Klopt dan toch aardig met het plaatje?

Geplaatst: 24 okt 2006, 11:02
door Stefandb
Wij hadden oorspronkelijk een Pontiac Grand AM (Intermediate) gereserveerd. Bij aankomst in Las vegas mochten we immers een wagen uit de INTERMEDIATE garage kiezen. Toen namen we een Chevrolet Impala (
http://www.chevrolet.com/impala/). De koffer was super ruim!!! We hadden 2 harde koffers en 2 grote sportzakken bij. Deze 4 stuks gingen zonder problemen in deze enorme koffer.
We reden een halve dag met deze Chevrolet. De baanligging was immers niet zo aangenaam. Hij was te zacht... in bochten ging hij echt doorhangen. Ook was hij niet echt snel.
Anyway, na een halve dag twijfelen, hebben we toch maar beslist om een andere wagen te nemen. We hadden immers in de garage een Chrysler 300C (Luxury!!!) zien staan. Vermits ik redelijk verliefd ben op deze wagen, hebben we toch maar besloten om onze chevy te upgraden naar deze chrysler

Enorm toffe wagen, maar onze koffers geraakten er NET in.
Moraal van het verhaal: De koffer van de (duurdere) Luxury was kleiner, maar de wagen was vele knapper, reed beter en was luxueuzer uitgerust (wat wel een pluspunt is als je veel kilometers gaat afleggen...)
Geplaatst: 24 okt 2006, 11:04
door nieuwenoord
We hadden immers in de garage een Chrysler 300C (Luxury!!!) zien staan. Vermits ik redelijk verliefd ben op deze wagen, hebben we toch maar besloten om onze chevy te upgraden naar deze chrysler Enorm toffe wagen, maar onze koffers geraakten er NET in.
Wij rijden zelf hier ook zo'n Chrysler en de kofferbak is voor Nederlandse begrippen enorm, maar twee koffers én twee reistassen ... nope.
Geplaatst: 24 okt 2006, 11:08
door Stefandb
uhu... we moesten dus onze 2 rugzakken (met wat eten, drank, camera, fototoestel,...) steeds op de achterbank zetten... Belachelijk zicht in zo'n wagen, want in die intermediate konden die nog met gemak in de koffer...
Geplaatst: 24 okt 2006, 11:13
door Mack
Vaak een probleem bij Amerikaanse auto's is dat de inhoud van de kofferruimte erg ruim is, maar de opening (kofferdeksel) erg klein... Dan mag de ruimte groot genoeg zijn, maar dan krijg je de koffers er niet in...
Zo heeft mijn Mustang een erg grote kofferruimte, zelfs nog neerklapbare achterbank dus echt huge, maar geloof niet dat ik er een grote koffer in krijg...
Dan liever idd. flexibele tassen.
Geplaatst: 24 okt 2006, 13:38
door Arjen
Volgens mij is een Chevrolet Impala zelfs een Full Size ipv een Intermediate.
Geplaatst: 24 okt 2006, 15:48
door Lexicon
Wij hadden toen ook een Pontiac Grand AM. Hele fijne auto. Onze 2 grote koffers gingen er goed in, samen met nog een boel andere spullen. Ik zou het niet erg vinden om volgend jaar weer dezelfde auto te krijgen
