Pagina 1 van 1

Camper ophalen na vlucht toegelaten?

Geplaatst: 10 feb 2015, 19:29
door JensCourtens
hallo,

Ik heb gehoord dat het niet toegelaten is om direct na mijn aankomst in Vancouver de gehuurde camper op te halen (in mijn geval land ik om 11u50) en je eerst een nacht moet uitslapen.
Klopt dit?

Alvast bedankt voor jullie hulp!

Re: Camper ophalen na vlucht toegelaten?

Geplaatst: 10 feb 2015, 21:20
door heidem
Ik weet niet om welke verhuurder het gaat, maar met betrekking tot Cruise Canada vind ik de volgende passage:
First Overnight
Your first overnight in North America, after an international flight, should be in a motel/hotel. You are not allowed to drive a motorhome on flight arrival day.
Bron is onder meer: https://camper.nl/brochures/motorhome/2 ... Canada.pdf

Re: Camper ophalen na vlucht toegelaten?

Geplaatst: 10 feb 2015, 21:30
door Martin & Marianne
Het is niet de bedoeling om dezelfde vraag op meerdere plaatsen te stellen ...

Marianne

Re: Camper ophalen na vlucht toegelaten?

Geplaatst: 11 feb 2015, 08:13
door markro
Note als moderator:
De vraag is ook in het "Vervoer in en naar Amerika"-subforum gesteld, zie http://forum.allesamerika.com/viewtopic ... 30&t=58406 , daarom gaat hier een slotje op.

Dit conform de forumregels (klik hier) punt 5:
5. Spammen is strikt verboden. Je mag eenzelfde bericht niet in meer dan één forum plaatsen; kies het forum uit waarin jouw onderwerp het beste past en plaats je bericht uitsluitend daar.