Pagina 1 van 1

Fijn slaapmasker?

Geplaatst: 16 jul 2014, 11:31
door Katja
Ik kan geweldig goed slapen tijdens een vlucht tot het moment dat ze besluiten het licht aan te doen omdat er eten komt. Voor onze vlucht naar Hawaii heb ik bedacht dat ik wel een snack in mijn tas stop en zo veel mogelijk wil slapen onderweg dus is het handig als ik een slaapmasker heb. Die heb ik maar dat ding zit totaal niet lekker.
Weet iemand een winkel waar ze daar een beetje keuze in hebben en je eventueel de maskers ook kunt passen? Of heeft iemand tips voor een masker wat super fijn zit wat ik via internet kan bestellen.

Re: Fijn slaapmasker?

Geplaatst: 16 jul 2014, 18:09
door Rianrocks
Dit slaapmasker gebruik ik zelf al jaren. Niet duur, en zit heerlijk. :thumbup:

http://www.voordelighuisjehuren.nl/prod ... 8ajbGIaySM

Re: Fijn slaapmasker?

Geplaatst: 16 jul 2014, 20:29
door Katja
Dat is zeker niet duur!! Druk hij niet tegen je ogen aan?

Re: Fijn slaapmasker?

Geplaatst: 20 jul 2014, 13:45
door Rianrocks
Het slaapmasker drukt niet tegen mijn ogen aan. Mijn vriend heeft dezelfde en hij vind hem ook heerlijk zitten. Het slaapmasker is ook best wel zacht aan de binnenkant. En het bandje is verstelbaar met klittenband.

Re: Fijn slaapmasker?

Geplaatst: 20 jul 2014, 13:56
door Katja
Klinkt goed!
Ik ga er eentje bestellen, kan ik vast testen hoe hij bevalt.

Re: Fijn slaapmasker?

Geplaatst: 20 jul 2014, 14:04
door Rianrocks
Precies! En voor die prijs is het ook geen ramp als het je niet bevalt.