Pagina 1 van 3
Goedkope restaurantketens
Geplaatst: 02 jun 2014, 20:02
door Markstaal
Hallo,
Volgende week vertrekken we naar het zuidwesten van Amerika. Ik ben benieuwd of er ook goede goedkope restaurant ketens zijn waar goedkoop kan ontbijten/lunchen en of dineren.
Ik ben niet opzoek naar fastfood restaurantjes maar de wat gezondere.
Alvast bedankt voor jullie antwoorden.

Re: Goedkope restaurant ketens
Geplaatst: 02 jun 2014, 20:16
door US-fanboy
Goedkoop en niet fastfood en wel gezond.
Ik denk dat je een keuze moet gaan maken in of/of.
Re: Goedkope restaurant ketens
Geplaatst: 02 jun 2014, 20:28
door mtl
Hoe ongezonder hoe goedkoper

Re: Goedkope restaurant ketens
Geplaatst: 02 jun 2014, 20:33
door hemmie
Vergeleken met Europa is het natuurlijk al snel goedkoop. Maar hoe goedkoper, hoe ongezonder geldt meestal wel. Het ligt er ook maar net aan wat je definitie van goedkoop (en van gezond) is.
Re: Goedkope restaurant ketens
Geplaatst: 02 jun 2014, 20:38
door Rachel.
Chipotle! Hoewel calorisch niet geweldig (en ze hebben op hun website een calorieenchecker, net als veel andere restaurants!) zijn hun ingredienten wel erg gezond wanneer je een bowl neemt: rijst, zelf te kiezen vlees, bonen, salsa en optioneel kaas en sour cream. Gezond EN goedkoop is een bowl splitsen met z'n twee. Nog gezonder zonder kaas en sour cream, nog lekkerder met hun zelfgemaakte guacemole.
Verder hebben veel goedkope restaurants een speciale menu-sectie met gezonde/laag-calorische maaltijden. Ik denk daarbij aan Danny's of Applebees.
Re: Goedkope restaurant ketens
Geplaatst: 02 jun 2014, 20:50
door Mrvanilla
Denny's, Ihop, Chili's...de lijst is lang. De stempel gezond zou ik hier niet op willen plakken.
Re: Goedkope restaurant ketens
Geplaatst: 02 jun 2014, 21:10
door Rachel.
Ook een optie: Groupons zoeken in de plaats waar je gaat eten. Vaak zijn er aanbiedingen in de lijn van 10 dollar coupon is 20 dollar eten waard.
Re: Goedkope restaurant ketens
Geplaatst: 02 jun 2014, 21:15
door LittlePhoenix
Denny's enz zijn inderdaad niet super gezond, maar waarschijnlijk kan je daar wel gezonder eten dan bijv. bij de Burger King. Als je echt gezond wilt gaan eten is het een stuk duurder. En dan nog, ik zie hier in Florida zo vaak op tv dat zo'n "gezond" restaurant ineens gesloten wordt omdat het personeel zich absoluut niet aan de regels houdt, of omdat er overal kakkerlakken rondrennen, of omdat er muizen over het eten lopen of of of...
Is af en toe echt grappig, de ene week hoor je iedereen over hoe fantastisch een restaurant is en dat ze er heerlijk hebben gegeten, de volgende week heeft iedereen het erover hoe ze de deur uitliepen omdat ze meteen zagen dat het niet schoon was
Mijn ervaring is dat een restaurant met buffet meestal de beste keus is om (redelijk) gezond en betaalbaar te eten, zeker met kinderen.
Re: Goedkope restaurant ketens
Geplaatst: 02 jun 2014, 21:31
door Markstaal
Bedankt voor de tips! Wij willen graag de kosten een beetje binnen de perken houden aangezien we elke dag uit eten zullen gaan. Dan is een aantal keer Applebees, Denny's of Chili's inderdaad wat we zochten. Een buffet is ook een goeie optie. We willen overdag inclusief dingen bezoeken ongeveer $100 per persoon per dag maximaal uitgeven.
Re: Goedkope restaurant ketens
Geplaatst: 02 jun 2014, 22:00
door dhg2000
Denny's is niet echt gezond, maar wel heel lekker. Vooral het ontbijt.
Wanneer je er naar toe gaat wordt dan ook even lid van de Denny's Rewards, dan krijg je een coupon met 20% korting.
Ik heb dat ook gedaan bij een van de Denny's vestigingen in Las Vegas, zie
http://miquellisamerikablog.blogspot.nl ... -blvd.html
Re: Goedkope restaurant ketens
Geplaatst: 02 jun 2014, 22:13
door Njit
Je kan best goedkoop én gezond eten in de US. Veel ketens hebben gezonde keuzes op het menu staan. Onderstaande restaurants heb ik als goedkoop ervaren..
Applebees
Dennys
Golden Corral
Ruby Tuesdays
Sizzler
Waffle House
Re: Goedkope restaurant ketens
Geplaatst: 02 jun 2014, 22:17
door Martin & Marianne
Markstaal schreef:Bedankt voor de tips! Wij willen graag de kosten een beetje binnen de perken houden aangezien we elke dag uit eten zullen gaan. Dan is een aantal keer Applebees, Denny's of Chili's inderdaad wat we zochten. Een buffet is ook een goeie optie. We willen overdag inclusief dingen bezoeken ongeveer $100 per persoon per dag maximaal uitgeven.
Buiten de grote steden kom je in het standaard rondje zuidwesten niet veel ketenrestaurants tegen. Voor Applebees bijvoorbeeld moet je in LA, SF of LV zijn. Je ziet snel genoeg welke restaurants betaalbaar zijn en welke niet, het is toch niet nodig om in een ketenrestaurant te eten?
Met 100 dollar per dag moet het wel lukken. Als je een Amerikaans ontbijt neemt hoef je tot het avondeten niets meer te eten.
Marianne
Re: Goedkope restaurant ketens
Geplaatst: 02 jun 2014, 22:20
door hemmie
Geen idee of ze in het Zuidwesten zitten, maar Cheddar's is volgens mij wel 1 van de goedkoopste, en daar zitten ook best gezonde opties tussen. Wel even zoeken op de kaart, want het meeste is natuurlijk niet zo gezond

. En lekker!
Re: Goedkope restaurant ketens
Geplaatst: 02 jun 2014, 22:40
door SpaceAce
dhg2000 schreef:Denny's is niet echt gezond, maar wel heel lekker. Vooral het ontbijt.
Nou, het Fit Fare gedeelte van Denny's vind ik behoorlijk gezond (of althans, niet heel ongezond)
Fit Slam®
Egg whites scrambled together with fresh spinach and grape tomatoes, plus two turkey bacon strips, English muffin and seasonal fruit.
Fit Fare® Lean: Under 15g of fat. Fit Fare® Light: Under 550 calories. Fit Fare® Protein: Over 20g of protein.
En zo heb je bij veel restaurants de keuze om wat gezonder te eten. Bij Applebees staat er bv achter of het 'Under 550 Calories' is, of dat het 'signature Endorsed By Weight Watchers' etc...
Re: Goedkope restaurantketens
Geplaatst: 03 jun 2014, 07:53
door dhg2000
Applebees inderdaad ook, ik ben daar op Times Square geweest in New York en had een coupon voor een gratis 3 gangen menu!
Ik ben nog nooit zo weinig kwijt geweest voor zo veel eten!
Zie
http://miquellisamerikablog.blogspot.nl ... e-new.html
Re: Goedkope restaurantketens
Geplaatst: 03 jun 2014, 15:53
door Rachel.
DE manier om het goedkoper te houden is trouwens eten delen. Ik deel regelmatig een voor- en hoofdgerecht met m'n vriend en daar hebben we beide genoeg aan en de rekening wordt gehalveerd. Je hebt al snel genoeg eten.
Re: Goedkope restaurantketens
Geplaatst: 03 jun 2014, 18:35
door Hawkery
check zeker "Olive Garden" !
Italiaans restaurantje >>
http://www.olivegarden.com/home
vrij goed koop en ECHT
SUPER LEKKER
neem zeker de Chicken & Gnocchi soep, dikke aanrader!!!

Re: Goedkope restaurantketens
Geplaatst: 03 jun 2014, 18:48
door Njit
Olive Garden is zéker aan te raden. En vooral ook de breadsticks die je er standaard bij krijgt

Re: Goedkope restaurantketens
Geplaatst: 03 jun 2014, 19:27
door Dommel
Hier nog een Olive Garden fan!
Heerlijk die frisse salade vooraf.
Els
Re: Goedkope restaurantketens
Geplaatst: 03 jun 2014, 20:28
door 6foot6