Pagina 1 van 1
Binnenlandse vluchten en treinreizen.
Geplaatst: 29 mei 2006, 18:57
door JohnB
Volgend jaar overweeg ik een volgend bezoek aan de VS.
Ik zou graag willen vliegen op NY, dan met trein via Philidelphia naar Washington. Daarna van washington met een binnenlandse vlucht naar Denver en dan van Denver met de auto via een aantal nationale parken naar de kuststreek bij LA.
Wie heeft ervaring met treinreizen in de VS en op welke sites kan ik hierover meer info vinden.
Daarnaast ben ik opzoek naar een site waar binnenlandse vluchten geboekt kunnen worden tegen aantrekkelijke prijzen.
Alvast hartelijk dank voor jullie info
John
Geplaatst: 29 mei 2006, 20:11
door Aïda
Kijk voor de treinreizen eens op
http://www.incento.nl. Zij zijn de vertegenwoordiging in Nederland van Amtrak.
Re: Binnenlandse vluchten en treinreizen.
Geplaatst: 29 mei 2006, 23:57
door dutch_in_seattle
JohnB schreef:Daarnaast ben ik opzoek naar een site waar binnenlandse vluchten geboekt kunnen worden tegen aantrekkelijke prijzen.
Ik weet niet of je als niet-ingezetene van de V.S. op de volgende sites vluchten kunt boeken, maar wie weet...
http://www.travelocity.com
http://www.expedia.com
http://www.orbitz.com
http://www.priceline.com
http://www.cheaptickets.com
http://www.air-fare.com
http://www.lowestfare.com
http://www.hotwire.com
of bij de luchtvaartmaatschappijen zelf, zoals
http://www.nwa.com (Northwest Airlines)
http://www.delta.com (Delta Airlines)
http://www.ual.com (United Airlines)
http://www.usair.com (US Airways)
http://www.suncountry.com (Sun Country Airlines)
http://www.alaskaair.com (Alaska Airlines)
Succes!
Ron (in Seattle, WA)
http://www.dutchavenue.com
Geplaatst: 17 jun 2006, 22:34
door marish
kan je op deze moment nog niet veel tips geven, maar ik stel voor dat je vanaf 21 juli s af en toe een kijkje neemt op onze weblog:
http://www.mindspinnerdagboek.blogspot.com
Vanaf dan gaan wij (mn vriend en ik) namelijk op een rondreis van 2 maanden door het oosten en zuiden van de VS, door gebruik te maken van trein, bus en binnenlandse vluchten! Wij hebben onze binnenlandse vluchten bij
http://www.orbitz.com geboekt en dat is altijd vlot verlopen PLUS bijzonder schappelijke prijzen (buffalo - chicago: €50, chicago-nashville: €60, miami - new york: €90). Hoe dat ginder verder verloopt, is natuurlijk nog af te wachten, maar we zullen het zeker in ons blogje vermelden!
Veel plezier met het plannen, das al zeker zo leuk:)