Pagina 1 van 1
Star Alliance verhogen toeslagen??
Geplaatst: 09 mar 2012, 12:26
door john&ann
Wij krijgen vandaag een brief van ons reisbureau dat de Star Alliance de luchthavenbelasting / toeslagen gaat verhogen en dat we geld kunnen besparen als we nu nog de volledige reissom aftikken.
Klink in principe aannemelijk in deze tijd (dat alles duurder wordt) maar is dit echt zo? Ik kan het nl. nergens vinden.
Ben misschien achterdochtig, maar niet dat dit een "trucje" is om alvast de reissom binnen te hebben??!
Re: Star Alliance verhogen toeslagen??
Geplaatst: 09 mar 2012, 13:02
door Harry
Air France/KLM/Delta verhogen m.i.v. 12 maart hun brandstoftoeslag, het is aannemelijk dat ook de overige maatschappijen dat gaan doen.
Het is een bekend gegeven dat tickets geboekt via een tussenpersoon nog duurder kunnen worden zolang de tussenpersoon de tickets nog niet heeft betaald. Bij rechtstreeks boeken heb je hier geen last van omdat je dan de tickets al meteen volledig betaald.
Ik vindt het eerlijk gezegd een goede service van het reisbureau om je te waarschuwen hiervoor, ik zou zelf altijd meteen de tickets volledig betalen bij boeking om prijsverhogingen te voorkomen.
Re: Star Alliance verhogen toeslagen??
Geplaatst: 09 mar 2012, 13:09
door john&ann
Hoi Harry,
Bedankt voor je reactie! Ik zal wel vragen of we dan alleen de tickets alvast kunnen betalen i.p.v. meteen de hele reissom.
Re: Star Alliance verhogen toeslagen??
Geplaatst: 09 mar 2012, 13:33
door miro
Bij Air Berlin zijn vluchten van en naar de VS uitgezonderd van verhoging van brandslagtoeslag. Misschien dat dit ook voor andere maatschappijen geldt?
Ik heb dit n.a.v. het nieuwsbericht in de algemene voorwaarden van AB opgezocht
Re: Star Alliance verhogen toeslagen??
Geplaatst: 09 mar 2012, 19:09
door Ruud2004
Ik ben niet zo'n fan van reisbureaus, maar dit is keurig !

Re: Star Alliance verhogen toeslagen??
Geplaatst: 09 mar 2012, 22:46
door leonardo
Ook wij kregen een mailtje van het reisburo met de mededeling dat de prijzen gaan stijgen....maar wij hebben het geluk dat we gekozen hadden voor het flexpakket, met als resultaat dat we niets bij hoeven te betalen ondanks dat we nog geen euro betaald hebben voor onze reis

Re: Star Alliance verhogen toeslagen??
Geplaatst: 10 mar 2012, 07:59
door markgoestoamerica
Ah een D-reizen klant....
Ik moet zeggen, dat flex pakket is wel een mooie insteek... je betaald 1x 25 euro (of zoiets) en je hoeft dat jaar geen boekingskosten meer te betalen!
ook wijzigingen etc... andere hotels etc... allemaal inbegrepen...
en als je net zoals ons zo'n 10 keer per jaar naar de USA reist.... dan heb je die kaart al heeeeeeel snel terug verdient!
(die heb je al terug verdient als je 2x per jaar op vakantie gaat...)
Re: Star Alliance verhogen toeslagen??
Geplaatst: 10 mar 2012, 23:19
door leonardo
Haha, goed gezien, en jawel we zijn we happy met dit concept aangezien we met z'n vieren richting NY gaan met de kerst.....gelukkig heb ik ook al de tickets binnen voor onze trip richting CA en VS....dus we kunnen onze lol op!!!

Re: Star Alliance verhogen toeslagen??
Geplaatst: 14 mar 2012, 19:55
door john&ann
Ik vond het ook wel netjes van het bureau hoor. Zelf had ik er een kopie van het bericht van star alliance bij gedaan als ik hun was. Komt dan iets betrouwbaarder over.