Pagina 1 van 2
Inforeizen
Geplaatst: 02 aug 2009, 20:59
door Lezolas
Heeft er iemand ervaringen met Inforeizen.be??
Een USA-reisspecialist (21jaar ervaring + woonervaring in LA) in het Antwerpse Deurne.
De kwaliteit lijkt me zeer strak, maar ik vraag me af in welke prijsklasse dit zich bevindt.
Dank
www.inforeizen.be
Re: Inforeizen
Geplaatst: 03 aug 2009, 10:27
door vana
Ik ken het niet maar ik vind de reizen zeer goed in elkaar zitten.
Ik heb een even paar routes bekeken en eindelijk zie ik eens een reisspacialist die niet op zijn Japans door de parken gaat. Overal wordt goed de tijd voor genomen en ook de mooie wegen zoals de Beartoothpass worden gereden.
Ook hebben ze leuke rondreizen zoals Oregon en Washington State. Hier zitten duidelijk kenners.
Marjon
Re: Inforeizen
Geplaatst: 04 aug 2009, 17:38
door Lezolas
Overdrijf ik als ik zeg dat dit vrij prijslijk/relatief duur is?
Beste,
Ik heb alvast de berekening gemaakt op basis van de prijzen van 2009. Zoals reeds gezegd was
De prijs die u heeft berekend via websites niet helemaal correct. Ik kom nu aan een totaal prijs van
+/- 6.100 € voor 2 personen. Hierin zitten de vluchten, autoverhuur en de verschillende overnachtings-
Mogelijkheden. Vooraleer ik begin aan een gedetailleerde offerte had ik graag geweten of dit nog
Binnen uw budget valt ? Zo ja, dan maak ik zo snel mogelijk de offerte klaar en mail ze u door.
Dus 6100 euro voor 30dagen amerika met enkel vlucht, huurwagen en overnachtingen.
Geen fooien, geen eten, nog geen nationale parken, geen attracties/musea/bezienswaardigheden, ...
Onze slaapplaatsen mogen basic zijn, we zijn niet vies van hostels e.d.
Allez, ik bedoel: het kan toch goedkoper als we de overnachting al bvb zelf doen, niet?
==>
http://www.allesamerika.nl/forum/viewto ... 99&start=0 (het zuidwesten + New York!)
Re: Inforeizen
Geplaatst: 04 aug 2009, 18:33
door Lezolas
Allez, ik heb een sterk vermoeden van wel, maar wil gewoon bevestiging krijgen... Ik ken er tenslotte niet heel veel van
edit: damn, ik maak dikwijls een edit/reply fout xd
Re: Inforeizen
Geplaatst: 04 aug 2009, 18:38
door Jasmino
Ik vind dit ook erg duur! De kosten voor vliegtickets hangen natuurlijk ook af van de vliegperiode. In het hoogseizoen liggen die kosten nu eenmaal een stuk hoger dan buiten het seizoen. Voor € 2.000 heb je volgens mij 2 vliegtickets en een auto buiten het seizoen. Blijft over € 4.100 voor 30 overnachtingen, dat is gemiddeld dus € 137 per nacht. Dat kan beslist goedkoper! Als je op de bonnefooi gaat moet je natuurlijk rekenen met de koers van volgend jaar, en je weet niet hoe de dollar zich gaat ontwikkelen. Daar staat tegenover dat er niets op tegen is de hotels dit jaar al vast te leggen als de route bekend is, de meeste hotels kun je nog vlak vantevoren annuleren.
Re: Inforeizen
Geplaatst: 04 aug 2009, 18:59
door Lezolas
Tjah die vliegtickets kunnen nog wel goedkoper maar kom..
Wat ik vooral ietske te duur vind zijn die hotels.
Maar 't was dan ook vooral informatief voor ons.
Al kan het goed zijn dat we 3/4e via inforeizen boeken en dan de slaapplaatsen in LA, SF en NY zelf zoeken en boeken.
Bedankt voor alle reacties
Re: Inforeizen
Geplaatst: 04 aug 2009, 19:01
door Jasmino
Wat let je om alles zelf te boeken? Vlucht via internet, auto via usareisen.de en de hotels ook via internet?
Re: Inforeizen
Geplaatst: 04 aug 2009, 19:15
door jmvdc
Wij boeken al jàren bij inforeizen, ook omdat wij in deurne wonen.
Vele mensen die in Antwerpen wonen, en die wij kennen van de usa reizen hebben daar geboekt.
Onze reis van vorig jaar, zuidwesten, scheelde ons zo'n 250 euro als we zelf alles hadden gedaan.
Je krijgt een roadbook en een extra reisgids met alle belangrijke informatie.
En we komen op plaatsen, of er worden ons tips aan de hand gedaan, die je hier niet altijd terugvindt.
Voor de klassieke usa reizen, kan je veel terugvinden op forums en op internet, maar voor de niet-voor-de hand liggende reizen, zullen wij eerder op hun afgaan.
Re: Inforeizen
Geplaatst: 04 aug 2009, 19:37
door Rob
Dan heb je dit forum toch nog niet goed gelezen/doorgespit, er staan hier tips en plaatsen waar ze op de reisbureaus nog nooit van gehoord hebben laat staan dat ze je kunnen zeggen hoe je er kan komen.
Re: Inforeizen
Geplaatst: 04 aug 2009, 19:40
door Dude
Zoals little finland, daar hebben wij Rob voor ingehuurd
En er zijn meerdere dingen waarvan reisbureaus nog nooit van gehoord hebben (Muley Point, The Wave, Oatman, ...)
Bart
Re: Inforeizen
Geplaatst: 04 aug 2009, 19:43
door Lezolas
jmvdc schreef:Wij boeken al jàren bij inforeizen, ook omdat wij in deurne wonen.
Vele mensen die in Antwerpen wonen, en die wij kennen van de usa reizen hebben daar geboekt.
Onze reis van vorig jaar, zuidwesten, scheelde ons zo'n 250 euro als we zelf alles hadden gedaan.
Je krijgt een roadbook en een extra reisgids met alle belangrijke informatie.
En we komen op plaatsen, of er worden ons tips aan de hand gedaan, die je hier niet altijd terugvindt.
Voor de klassieke usa reizen, kan je veel terugvinden op forums en op internet, maar voor de niet-voor-de hand liggende reizen, zullen wij eerder op hun afgaan.
Maar het ding is dat wij slaapplaatsen willen die doorgaans maar 20 a 40euro per nacht kosten ( youth hostels e.d)
en wat inforeizen ons aanbiedt zijn iets duurdere en meer kwalitatieve plaatsen.
Wat mij tegen houdt om het zelf allemaal te doen? Niets... Maar ik hou er van om veel verschillende meningen te lezen en te horen.
Zowel gewone reizigers met ervaring (dit forum), als pro's (inforeizen)
thx
Re: Inforeizen
Geplaatst: 04 aug 2009, 19:45
door Lezolas
Dude schreef:Zoals little finland, daar hebben wij Rob voor ingehuurd
En er zijn meerdere dingen waarvan reisbureaus nog nooit van gehoord hebben (Muley Point, The Wave, Oatman, ...)
Bart
dit is niet zomaar een reisbureau.
Die man van inforeizen zat vol passie en ervaring en kwam op ideeën, alternatieven, ... waar we zelf nooit van gehoord, over gelezen of aan gedacht hadden.
Met een simpele opzoeking op google heeft hij dat zijn ervaring aan foto's kunnen linken en kregen wij een direct beeld van de plaats/het alternatief/e.d.m.
Re: Inforeizen
Geplaatst: 04 aug 2009, 20:04
door Dude
Lezolas schreef:Dude schreef:
En er zijn meerdere dingen waarvan reisbureaus nog nooit van gehoord hebben
Bart
dit is niet zomaar een reisbureau.
ik praatte over reisbureau
S ... zoals in de mijne (vroeger, nu doe ik alles zelf)
Dus niet specifiek over die in Deurne.
Bart
Re: Inforeizen
Geplaatst: 04 aug 2009, 22:08
door Martin & Marianne
Ik vind het moeilijk om iets over de kosten te zeggen als je niet weet wat je daarvoor aangeboden krijgt. NY is erg duur. Als je daar meerdere nachten zit haalt dat de gemiddelde prijs per nacht aardig omhoog. Geldt ook voor SF, als je tenminste in een nette buurt wilt zitten. Ook accommodatie in de parken is relatief duur, hoewel je wel wat betaalbare accommodatie kunt vinden als je tijdig boekt.
Als je niet veel eisen stelt aan je hotel/motel dan zijn hostels natuulijk prima, maar buiten de steden zul je die niet vinden denk ik. Waarom niet kamperen? Is verreweg de mooiste en goedkoopste manier van overnachten in de parken.
Ik ben wel benieuwd naar die tips die je hier niet kunt vinden. Misschien een idee om ze met ons te delen?
Marianne
Re: Inforeizen
Geplaatst: 05 aug 2009, 12:44
door Chi Sin X
Ik ben trouwens wel benieuwd waar je geweest was vorig jaar, waar dit forum nog nooit van gehoord heeft.
Re: Inforeizen
Geplaatst: 05 aug 2009, 16:52
door Lezolas
Chi Sin X schreef:Ik ben trouwens wel benieuwd waar je geweest was vorig jaar, waar dit forum nog nooit van gehoord heeft.
Jezus, daar gaat het toch niet om.
Op een forum kan je blijven zoeken en vragen en uiteindelijk moet je zelf nog steeds kopiëren en plakken uit 100en topics.
Op dit reisbureau krijg je het allemaal handig mee zonder te moeten zoeken en kopiëren en plakken.
Waarom kopen mensen nog kranten als alles op internet te vinden is? Waarom kopen mensen nog televisiegidsjes als alles op internet te vinden is? Waarom kopen mensen nog boeken, strips en roddelmagazines als alles op internet te vinden is? Ik kan zo nog veel metaforen en vergelijkingen verzinnen hoor...
Daarbij.. ik hoef me toch niet te verantwoorden..
Ik stel hier enkel een vraag..
Re: Inforeizen
Geplaatst: 05 aug 2009, 16:55
door Lezolas
Martin & Marianne schreef:Ik vind het moeilijk om iets over de kosten te zeggen als je niet weet wat je daarvoor aangeboden krijgt. NY is erg duur. Als je daar meerdere nachten zit haalt dat de gemiddelde prijs per nacht aardig omhoog. Geldt ook voor SF, als je tenminste in een nette buurt wilt zitten. Ook accommodatie in de parken is relatief duur, hoewel je wel wat betaalbare accommodatie kunt vinden als je tijdig boekt.
Als je niet veel eisen stelt aan je hotel/motel dan zijn hostels natuulijk prima, maar buiten de steden zul je die niet vinden denk ik. Waarom niet kamperen? Is verreweg de mooiste en goedkoopste manier van overnachten in de parken.
Ik ben wel benieuwd naar die tips die je hier niet kunt vinden. Misschien een idee om ze met ons te delen?
Marianne
Het eerste plan was kamperen; maar al dat kampeer gerief zorgt voor extra draaglast..
Gemakkelijk als je van het vliegtuig direct een huurwagen hebt, maar met een tripje new york storen die tent, slaapzak, matrasje, potjes en pannetjes, e.d.m. alleen maar..
Bijkomend: dat gedoe van 'binnen een kwartier is alles weg geboekt' vind ik niet echt fijn.. stel dat we er naast grijpen en alle betaalbare accomodaties zijn al volzet... tjah
Kamperen zal voor een volgende reis worden.
En ivm die info... ik hou jullie op de hoogte
Bedankt voor je reactie!
Re: Inforeizen
Geplaatst: 05 aug 2009, 19:22
door jmvdc
Voor de klassieke reizen: Oost-, Westkust, Zuidwesten, Noordwesten, Florida, vind je hier informatie genoeg. Ook daar geeft hij je ook vele tips over.
De minder voor de hand liggende reizen, daar vind je veel minder info over.
Trouwens ik treed "Lezolas" bij, diegene die er nog niet geweest zijn, weten niet waar ze over praten.
De zaakvoerder heeft een passie voor de USA en kan je er uren over vertellen. Je hoeft maar een (ook minder bekende) reisplanning voor te stellen, hij neemt er zijn RandMcNally bij en hij is "vertrokken" zonder van een blaadje af te lezen. Die man heeft een Amerika-computer in zijn hoofd zitten.
Wij zijn hevige Fan.
Re: Inforeizen
Geplaatst: 05 aug 2009, 19:48
door Rob
Daarbij.. ik hoef me toch niet te verantwoorden..
Ik stel hier enkel een vraag..
Als je antwoorden op je vragen wil blijven krijgen is een wat vriendelijkere opstelling misschien wel handig, als je zo reageerd bestaat de kans dat men wat minder bereid is om je een antwoord te geven.
Ook op het forum geld net als in het dagelijkse leven dat het een kwestie van geven en nemen is, of te wel je vangt meer vliegen met stroop als met azijn.

Re: Inforeizen
Geplaatst: 05 aug 2009, 19:57
door jmvdc
Wat een reactie zeg, ik bedoelde dit helemaal niet onvriendelijk, dit is echt wel niet leuk meer .
Op al mijn vragen van t forum werd heel vriendelijk geantwoord en nooit geen problemen gehad.