Pagina 1 van 1
nagelstudio
Geplaatst: 14 feb 2004, 09:44
door gretl
Amerika is toch ook het land van de flitsende nagels met allerlei prints erop. Ik weet enkel dat het stukken goedkoper is dan hier in Nederland en dat het ook meer 'gewoon' is dat je dat doet.
Wie weet er in Florida (omgeving Orlando of Miami) een adresje voor me.....
Nog specifieke dingen waarop ik moet letten....?
Geplaatst: 16 feb 2004, 01:27
door Petra/VS

. Hier moet ik even om lachen, Gretl. Als Miami net is als de rest van de oostkust, zit er op iedere hoek een nagelstudio. De meesten doen ook aan airbrush met die designs.
Hier in de omgeving van Washington worden ze meestal gerund door Vietnamezen.
Ik heb zelf ook designs op mijn ringvinger nagels op het moment: een bloem met een geel "diamantje" in het midden. Ik vind het dus ook heel erg leuk om te doen (mijn "nagelmevrouw" vindt het wel heel moeilijk met mij, want ik wil mijn nagels altijd kort, dus moet het design heel klein).
Waar je op moet letten: dat alles schoon is en dat de instrumenten goed gedesinfecteerd worden. Je kunt denk ik al aan de studio zien, of het schoon en goed onderhouden is. Veel plezier!
Geplaatst: 16 feb 2004, 19:19
door gretl
Klinkt misschien inderdaad suf ja! Hier in Rotterdam schieten ze als paddestoelen uit de grond en er is veel onderling verschil. Maar enkele jaren terug was ik na mijn eerste Amerika reisje zeer uniek met die nagels!!
Maar ik laat me dus maar verrassen en ga af op mijn intuitie!
Geplaatst: 16 feb 2004, 19:45
door Petra/VS
Oh, ik bedoelde niet, dat je suf klonk, hoor! Helemaal niet. Ik bedoelde, dat er zoveel studio's zijn, dat je kieskeurig kunt zijn. Sommigen zien er viezig uit, die zou ik dus niet gebruiken.
Inderdaad is het hier vrij gewoon om je nagels te laten doen. Ik heb zelf silk wraps, met dus die designs. Als je in deze buurt zou zijn, zou ik mijn salon aanraden, die is schoon en heel goed.
