Boek je Amerikareis via een echte USA-expert: Klik hier om alle prijzen voor je USA-reis te vergelijken: vliegtickets, autohuur, rondreis, en meer!
Belangrijk: Nieuwe leden, voltooi je registratie door een nieuw onderwerp te starten in "Nieuwe forumleden introductie"!

Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Als je reisvraag niet over een specifieke staat of regio gaat, hoort het hier thuis.
Jrabakker
Amerikakenner
Berichten: 804
Lid geworden op: 03 feb 2013, 14:18
Locatie: Seattle

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door Jrabakker »

En je maat kan gearresteerd worden als hij jou alcohol geeft!
===== Permanent Resident since July 23, 2014 =====
DejaVu
Amerika-expert
Berichten: 5433
Lid geworden op: 26 dec 2006, 13:29

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door DejaVu »

Misschien is dit wel vraag123 ;)
Gebruikersavatar
SpaceAce
Amerika-expert
Berichten: 3251
Lid geworden op: 09 nov 2004, 22:15
Partner van: Njit
Aantal x V.S. bezocht: 16
Locatie: Den Bosch
Contacteer:

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door SpaceAce »

@DejaVu, nah... dat denk ik niet... aangezien hij wel gewoon serieus een FB account heeft: https://www.facebook.com/tim.verheugd?fref=ts
Neem een kijkje op onze homepage met veel reisverslagen van Amerika: http://www.kloenies.nl
en/of lees onze blog van onze afgelopen reis naar The 4 Corners: https://usatour2019.wordpress.com/
KimDaanUSA
Amerikafan
Berichten: 262
Lid geworden op: 19 dec 2011, 21:22

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door KimDaanUSA »

SpaceAce schreef:dat denk ik niet... aangezien hij wel gewoon serieus een FB account heeft
Nou.. serieus?? Leuke profielfoto! :shock:
Onze reisverslagensite: http://kimendaan.wordpress.com
2017 - USA (SF - Las Vegas - SF)
2013 - USA (Las Vegas - Yellowstone - Las Vegas)
2012 - IJsland + West-USA (6 weken)
2011 - Engeland, Wales + Schotland
2009 - Interrail Europa
2008 - Tunesië
Gebruikersavatar
martijn76
Amerika-expert
Berichten: 1762
Lid geworden op: 09 mei 2005, 22:29
Locatie: Rijswijk

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door martijn76 »

Charmante foto inderdaad. Altijd leuk, mensen die om een mening vragen, diverse gefundeerde meningen krijgen en vervolgens die meningen compleet naast zich neerleggen. Ik denk dat als hij de prijzen van de minibars in Vegas ziet dat hij spontaan geheelonthouder wordt. Als ze al 6 dollar voor een zakkie chips durven te vragen dan zal een miniflesje rum of whisky minimaal 15 dollar zijn.
Gebruikersavatar
Pete.Z
Amerika-expert
Berichten: 8146
Lid geworden op: 18 dec 2004, 20:40
Locatie: Rotterdam
Contacteer:

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door Pete.Z »

Ach, laat ze, ze vinden het vanzelf uit, en lol hebben ze toch wel.


Ik krijg wel de indruk dat kinderen later volwassen zijn tegenwoordig, of minder leren, als je zo de laatste tijd dit forum leest....of ik was misschien gewoon bijdehand voor mijn leeftijd ergens in 1984...... :mrgreen:


Hoe dan ook , hele leuke reis en vakantie toegewenst! :thumbup:
LittlePhoenix
Amerika-expert
Berichten: 2514
Lid geworden op: 11 apr 2008, 07:27
Locatie: Texas

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door LittlePhoenix »

Of misschien vallen de minder snuggere vragen gewoon veel meer op? Er komen hier ook af en toe jonge mensen langs met goede vragen die reageren op de antwoorden en er zinnige discussies over houden. Zoals de jonge man die nu z'n Amerikaanse vriendin op bezoek heeft in Nederland...ugh, kan niet op z'n naam komen....Kevin?

En er zijn ook zat volwassenen die langskomen met een vraag, totaal niet luisteren naar de antwoorden en vastbesloten zijn dat ze het beter weten.
Gebruikersavatar
Pete.Z
Amerika-expert
Berichten: 8146
Lid geworden op: 18 dec 2004, 20:40
Locatie: Rotterdam
Contacteer:

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door Pete.Z »

Het was ook maar een grapje hoor, toen ik 19 was nam ik ook echt niks van een ander aan als het niet was wat ik wilde horen.
En mijn biertje in Amerika dronk ik toch wel, al denk ik dat het in Vegas lastiger zal zijn dan in de lokale bar in Reedsport waar ik toen verbleef.
kastelke
Amerika-expert
Berichten: 18393
Lid geworden op: 02 feb 2005, 08:56
Locatie: Oakville, Ontario
Contacteer:

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door kastelke »

Kevin was nog erg jong toen hij hier kwam. 15 jaar? Maar inderdaad, hij stelde zinnige vragen en hield rekening met de antwoorden.
Derk was ook nog zo'n jongeman die hier op het forum kwam toen hij een jaar of 16-17 was. Ook erg matuur in zijn berichten en reacties. Christ (?) was ook nog een jong iemand die me bijstaat omdat hij niet als een typische puber reageerde. Of Applejuice bijvoorbeeld.
Elke
*PR in Canada sinds 2010* - *Canadian Citizen sinds Februari 2016* - *DV-2017 winnaar met Case number EU11xxx*
Ons leven in Oakville, ON
mtl
Amerika-expert
Berichten: 8129
Lid geworden op: 08 nov 2009, 10:22

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door mtl »

Voor topicstarter valt ook weinig meer te zeggen. Hij heeft genoeg informatie gekregen en het is aan hem wat hij ermee doet. Misschien krijgen we nog een reisverslag van hem.
Hockey
Amerika-expert
Berichten: 9199
Lid geworden op: 21 dec 2010, 15:59
Locatie: Nederland

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door Hockey »

TS kan nog aangeven dat hij de boodschap begrepen heeft, want in zijn laatste post leek het er niet op alsof hij snapte hoe streng men in de VS is aangaande het alcoholbeleid.
Ems2012
Amerikakenner
Berichten: 657
Lid geworden op: 16 dec 2012, 17:09

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door Ems2012 »

Just my 2 cents - in Yellowstone afgelopen mei een cocktail besteld (in eerste instantie zonder te legitimeren), maar bij het uitserveren bedacht de serveerder zich. :blink: Had niets bij me, maar kreeg de cocktail absoluut niet. Uiteindelijk terug moeten lopen naar de kamer voor m'n legitimatie.
Gebruikersavatar
PSVwally
Amerika-expert
Berichten: 19494
Lid geworden op: 09 sep 2010, 22:51
Aantal x V.S. bezocht: 5
Contacteer:

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door PSVwally »

Ik ben in Denver een discussie aangegaan met een barman van het VQ-hotel hierover. Ik zit 's avonds lekker aan mijn avondeten, bestel zonder moeite een biertje en daarna mixt de serveerster nog een paar cocktails voor me (you pick one) zonder ook maar naar mn ID te vragen. De dag erna moet ik ineens 3 verschillende obers mijn ID laten zien terwijl een paar japanners langs me het niet moeten laten zien. Zorg dan dat je het overal doet! Maargoed daar gaat het niet over verder.

Het verhaal zal zo zijn dat de 25 jarige het in de supermarkt gewoon koopt en dat ze op de hotelkamer dus sowieso bier zullen drinken. En dan bij het afrekenen zullen ze schrikken, want waarschijnlijk zal het bier koud hebben gelegen in de mini bar en minibar open is geld op de eindafrekening!
Gebruikersavatar
Inge
Amerika-expert
Berichten: 1507
Lid geworden op: 13 sep 2004, 11:22
Aantal x V.S. bezocht: 3
Contacteer:

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door Inge »

Echt waar? Hoe weten ze dat dan? Zit er een zendertje in ofzo. Wij hebben het in het verleden ook wel eens gedaan, maar volgens mij niet in Vegas... :oops: Zouden we toch raar hebben staan kijken :lol:
Gebruikersavatar
Bushmaster
Amerika-expert
Berichten: 2591
Lid geworden op: 29 jul 2004, 11:56

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door Bushmaster »

Die minibars zijn alle hele websites over geschreven,
er zijn zelfs minibars met een voeler onder elk artikel, artikel uit de minibar = kopen.
http://consumerist.com/2008/01/28/senso ... arges-you/
Laatst gewijzigd door Bushmaster op 06 jul 2013, 22:44, 1 keer totaal gewijzigd.
Gebruikersavatar
Inge
Amerika-expert
Berichten: 1507
Lid geworden op: 13 sep 2004, 11:22
Aantal x V.S. bezocht: 3
Contacteer:

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door Inge »

Thanks. Weer wat geleerd voor de volgende keer :thumbup: .
flex123
Amerikafan
Berichten: 395
Lid geworden op: 27 mei 2013, 14:56
Aantal x V.S. bezocht: 3

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door flex123 »

kan je beter een koelbox kopen en daar je drank in koud houden:D
Ziva
Amerika-expert
Berichten: 3001
Lid geworden op: 29 sep 2008, 18:08
Locatie: USA

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door Ziva »

Het is met zulke dingen vrij simpel. Mensen komen hier om een vraag te stellen, ze krijgen vervolgens van diverse mensen advies op basis van kennis of eigen ervaringen en wat de TS er daarna mee doet is zijn zaak.

Als ik nu jonger dan 21 was zou ik in de VS absoluut geen alcohol drinken. Ook niet stiekem. Puur omdat de VS er streng is op het naleven van de wet en het controleren ervan (uitzonderingen daargelaten) maar bovendien zijn de straffen vrij hoog als je toch gepakt wordt. En dan is het nog maar de vraag of je de VS weer inkomt als je er nog een keer naartoe wilt (alleen dat zou me dat ene biertje al niet waard zijn, maar ja, dat is persoonlijk). Spanje is bijvoorbeeld ook een land waar ik dat vroeger niet snel zou doen. Maar er zijn andere landen waar ik het risico wel zou hebben genomen mocht ik nu een jongere zijn.

Dus ja, wees je bewust van de mogelijke gevolgen en als je bereid bent de risico's te aanvaarden zou ik zeggen "Proost!" :)

Sowieso, fijne vakantie! :)
Bizze
Amerikafan
Berichten: 137
Lid geworden op: 09 feb 2010, 16:26

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door Bizze »

meermaals mijn pas moeten laten zien in las vegas, ook als je gewoon door de casino's loopt. Dat terwijl de meeste mensen mij boven de 30 schatten.
Ik vrees er een beetje voor dat je wel degelijk gevangen zal zitten. Ik begrijp best dat je vakantie en bier in 1 zin noemt, voor mij is dit ook nog altijd zo, maar dan zit je als 19 jarige beter in Turkije of lloret de mar. Vakantie nog een jaartje of 2 uitstellen en dan kun je volop genieten!
Afbeelding
Gebruikersavatar
Iris_1982
Amerika-expert
Berichten: 2820
Lid geworden op: 02 mar 2005, 16:35
Aantal x V.S. bezocht: 35
Locatie: Rotterdam
Contacteer:

Re: Als 19 en 25 jarige naar Las Vegas!

Bericht door Iris_1982 »

Ik ben ooit in Vegas geweest toen ik 19 was. Dat was echt niet leuk
Het probleem is niet eens dat je niks mag drinken. Daar gaf ik toch niet zoveel om
Ik vond het vooral heeeel irritant dat ik moest blijven lopen en nergens stil mocht staan in de casino's. Dan is de lol er echt snel af hoor
Juist 's avonds een paar uurtjes rouletten met 50 dollar (en dan kijken hoe lang je het volhoudt) is leuk. Waarbij je dan ook nog gratis cocktails kan bestellen, maar ja..dat mag jiuj dus ook niet.
Ben gelukkig daarna nog 2 keer terug geweest, toen mocht ik wel alles :)

Oftewel: Vegas lijkt me niet echt de bestemming voor 2 jonge mensen die willen feesten maar waarvan de 1 dus als klein kind behandeld gaat worden.
Maar ik neem aan dat de tickets al geboekt zijn?
Er is gelukkig nog wel genoeg ander leuks te zien en te doen maar Vegas is wel echt een nacht/avondstad en het meeste vermaak is daar dus ook op gebaseerd.
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht
AllesAmerika.com Forum : Disclaimer