Nessiezzz schreef: ↑22 nov 2020, 22:46
Inmiddels zitten we op 135 dagen wachten. Bijna 2 tot 3x per week een belletje/appje, en er gebeurt werkelijk niets.
Mijn refund betreft ook 2500 euro, heb het idee dat ze vaak lagere uitkeringen voorrang geven.
En, er al door heen? Dat zou me wat geduld en vertrouwen geven...
Bij KLM zit ik 'nog maar' op 85 dagen wachten.
Dat is al 10 keer zo lang als American airlines, die toch in 8 dagen na het refund-request wegens re-route het geld weer op mijn cc hadden gestort.
Volgens KLM zelf zit ik echter op maar 60 dagen wachttijd. Want op eens is AFKLM niet een en hetzelfde.
Originele tickets waren KLM, maar deels met AF vlucht. AF heeft in februari een aanpassing in tijd gedaan en er AF tickets van gemaakt, ben ik me niet van bewust geweest, de paar minuten tijdverschil in het schema waren geen probleem, dat het ticketnummer van maatschappij veranderde viel me toen niet op. Toen ik in september het gevoel had dat kerst bij de schoonfamilie er niet in zou zitten heb ik een refund aangevraagd via de telefoon, bij dacht ik KLM. Maar dat bleek dus bij AF te zijn. Er werd aangegeven dat ik nog bevestiging via mail zou krijgen, maar die nooit gehad. Na 5 dagen is AF er achter gekomen dat de refund bij KLM zou moeten zijn en is de claim gesloten, toen ook nooit iets van gehoord.
Begin oktober naar de status geïnformeerd. Er was toen, bij KLM, niets van een restitutie verzoek bekend, dus dat is nogmaals ingediend, en dat loopt nog steeds.
Heb ondertussen een paar keer iemand aan de lijn gehad, die wist te melden dat alles nu goed stond en ze er 'prioriteit' aan gingen geven. Vandaag echter iemand die aangeeft dat dat helemaal niet kan en ik nog rustig tot januari mag wachten.
Wachten tot januari vind ik in principe helemaal niet erg, als ik zeker weet dat ik het geld dan ook krijg. Maar ik heb het gevoel dat in januari we makkelijk to horen krijgen dat geduld tot februari gewenst is.
Op naar de twaalfde keer, het blijft leuk! Familiebezoek met Kerst en de jaarwisseling in LA