Tijdens mijn zoektocht kom ik op belachelijk grote verschillen tussen de verhuurmaatschappijen zelf en de bekende carborkers als Eautohuur, AutoEurope. Beide brokers staan bekend om hun scherpe prijzen, maar dit jaar merk ik er niets van. Huren direct via Dollar of Alamo scheelt in ons geval honderden euro's.
Even op een rijtje: 19 dgn huur van een Minivan in juli 2013. (Toronto- VV, incl. verplichte verzekeringen/belastingen, zonder tank benzine)
-Rentacars/Eautohuur 1790,00 Euro
-Auto Europe) 1804,00
-Drive-Canada.DE 1020,00 Euro
-Alamo.com 1058,00 Euro
-Dollar.DE 975,00 Euro
Zoals je ziet, komt Drive-Canada (zelfde club als USAreisen.DE) nog het dichtst in de buurt. Ik heb geboekt bij Dollar, naar mijn mening een "redelijke" prijs. Ik verbaas mij echter over de belachelijke verschillen met de twee carbrokers die beide pretenteren de goedkoopste te zijn!
Nou, dit jaar duidelijk niet! Na altijd bij Eautohuur te hebben geboekt, nu dus rechtstreeks bij Dollar.
